بازیگر فیلم سینمایی «بارکد» با بیان اینکه حضور در انتخابات اتفاقات خوبی را برای کشور رقم خواهد زد، افزود: باید یاد بگیریم که سرنوشت جامعه به دست تک تک ما است و از انتخابات کناره گیری نکنیم.

محسن کیایی درگفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا افزود: ما ایرانیان در جامعه ای زندگی می کنیم که می دانیم در آن با چه مشکلاتی دست به گریبانیم و باید درصدد کاهش این مشکلات باشیم نه اینکه به آنها بیافزاییم.

وی با بیان به اینکه وقتی احساس می کنم راه کاهش مشکلات مملکت انتخاب دوباره دولت یازدهم است، افزود: بنابراین باید در این انتخاب مشارکت کرد و من هم به عنوان یک ایرانی و طرفدار دولت در انتخابات شرکت خواهم کرد.

کیایی ادامه داد: امیدوارم یاد بگیریم که سرنوشت جامعه به دست تک تک ما است و از انتخابات کناره گیری نکنیم.

بازیگر فیلم سینمایی «سد معبر» با بیان اینکه با رای تک تک ما و مشارکت همه اتفاق‌های خوب خواهد افتاد، گفت: دورانی هشت ساله در کشور داشتیم که در آن خیلی چیزها رو به عقب بود و دوران چهار ساله ای هم داشتیم که در آن اتفاقات خوبی افتاد.

وی ادامه داد: هر دو تجربه خوب و ضعیف را داشته ایم که هر دو شرایط خوب و بد هم ارتباط مستقیم با انتخاب ما داشته است.

بازیگر فیلم سینمایی «عصر یخبندان» با بیان اینکه در هر دوره ای از اداره کشور کمبودها و مشکلاتی وجود داشت و کسی منکر آن نیست، خاطرنشان کرد: ولی راه بهتر شدن وضعیت و تداوم اتفاقات خوب در جامعه انتخاب افرادیست که تجربه خوب کار کردن را نشان داده اند.

کیایی تاکید کرد: بهتر است از راهی که تاکنون پیموده ایم خارج نشویم و این راه با انتخاب درست ادامه دهیم.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، اسحاق جهانگیری، سید مصطفی هاشمی طبا، سید ابراهیم رئیسی، سید مصطفی میرسلیم و محمدباقر قالیباف نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.