روحانی در همایش حامیانش در همدان به مخالفانش گل سرخی تقدیم کرد و گفت: فقط در ستاد روحانی می شود آزادانه مختلفت مرد.

به گزارش ایسنا، همایش حامیان روحانی به همت ستاد وی در استان همدان، پیش از ظهر امروز در ورزشگاه شش هزارنفری ابن سینای این شهر  برگزار شد.

در ابتدای این همایش ضرغامی رئیس ستاد روحانی در همدان با بیان اینکه "ما برای پیروزی آمده ایم" به تشریح دلایل حمایت از روحانی پرداخت.

 در ادامه سید کاظم اکرمی وزیر آموزش و پرورش در دولت هشت سال دفاع مقدس گفت:اگر شادی و نشاط و آزادی احزاب را ،رابطه معلوم با کل دنیا را ،امنیت آموزش و پروش را  ،خودکفایی در محصولات کشاورزی را  و افزایش حقوق معلمین را می خواهید ،باید روحانی را انتخاب کرد.

پس از او نماینده دانشجویان استان همدان نیز در سخنانی یادآور شد:دولتی بر سر کار است که مولود جریان های اصلاح جو و عقلانیت است. ما بر این باوریم که روحانی سیمای دیگری از خاتمی و اعتدال گرایی مقابل افراط و تند روی است.

در این همایش که  از ساعت ٩:٣٠ آغاز و تا ساعت ١٢:٣٠ ادامه داشت،  نیمی از سالن  به خانوم ها و نیم دیگرش  به آقایان اختصاص داده بود.

همچنین در وسط این ورزشگاه نیز دانشجویان و جوانان حامی روحانی با صف بندی مقابل سن اجرای برنامه ایستاده بودند.

مردم پیش از سخنرانی روحانی با پخش آهنگ و بالاگرفتن پوستر و نمادهای ستاد روحانی ، حمایتشان را از وی نشان دادند.

یکی از حاشیه های این مراسم  شعارهای  اصلاح طلبانه  همچون "بسیجی واقعی همت بود و باکری"، " اصلاحات زنده باد خاتمی پاینده باد"، "روحانی روحانی حمایتت می کنیم" ،"نه قاضی نه سر دار دولت قانون مدار"بود.

 دقایقی پیش از شروع سخنرانی روحانی در ورزشگاه شش هزار نفری ، جمعی از مخالفین او شعارهایی علیه روحانی سر دادند که روحانی با دست تکان دادن برای آنها و سپس تقدیم کردن گلی به آنها گفت: تنها در ستاد روحانی است که مخالفان می توانند این چنین آزادانه اظهار عقیده کنند.

در میان سخنرانی که مخالفان از سالن بیرون رفته بودند، روحانی خطاب به حاضرین گفت: بداخلاق ها را چه کار کردید دلمان برای آن ها تنگ شد.