نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی در انتخابات 96 رقیب جدی ندارد.

محمود صادقی سه شنبه شب در ازنا در گفت و گو با ایرنا افزود: روحانی، فن بیانی قوی دارد و می تواند در مناظره ها به خوبی از عملکرد دولت خود دفاع کند.

وی با بیان اینکه جهانگیری قصد رقابت ندارد، گفت: رئیسی سابقه اجرایی ندارد و قالیباف نیز رقیبی جدی برای روحانی محسوب نمی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت روحانی در چهار سال گذشته دستاوردهای فراوانی داشته است و به طور قطع در چهار سال آینده می تواند علاوه بر رفع مشکلات، عملکرد موفق تری داشته باشد.

وی اظهار کرد: دولت آقای روحانی در سه سال و نیم گذشته آواربرداری کرده و بسیاری از مشکلات برجای مانده دولت های قبل را برطرف کرده و اکنون عزم خود را جزم کرده تا در چهار سال پیش رو خدمات بیشتری به مردم ارائه دهد.

صادقی با اشاره به ضعف اطلاع رسانی دولت روحانی افزود: رسانه های زیادی علیه دولت قلم زده اند و ضروری است رئیس جمهوری در مدت زمان باقی مانده تا انتخابات به خوبی عملکرد خود را بیان کند.

وی طرح تحول نظام سلامت، بیمه اجتماعی، حقوق شهروندی و کاهش تورم را از دستاوردهای بسیار خوب دولت تدبیر و امید دانست و گفت: رسانه های همسوی دولت باید این دستاوردها را به خوبی برای مردم بیان کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از رقبا برای تخریب روحانی حربه های غیراخلاقی به کار می برند حال آنکه روحانی دولت قبل را تخریب نکرد.

وی اظهار کرد: دولت قبل 480 هزار میلیارد ریال محکومیت داشت که بخشی از آن نیز مربوط به رئیس دولت بود ولی روحانی اجازه رسانه ای شدن این محکومیت را نداد.

وی با بیان اینکه بسیاری از نخبگان در دولت قبل از کشور مهاجرت کردند، افزود: مردم چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید و دولت قبل را مقایسه کرده اند و می دانند که چه خدمات مفیدی به آنها شده است.

صادقی گفت: برای اینکه برجام ملموس تر شود مردم باید در انتخابات پیش رو به روحانی رای بدهند تا بتواند این دستاورد را به نتیجه برساند.

وی افزود: برجام در مجلس نهم، یعنی مجلسی مصوب شد که اکثریت نمایندگان آن اصولگرا بودند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برجام خواست کل نظام بود و کشور را از اتفاقات هولناکی نجات داد.

وی با دعوت مردم به شرکت در انتخابات و گزینش فرد اصلح افزود: مردم با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، باید برنامه نیمه تمام خود را به پایان برسانند.

صادقی انتخابات را یک حق دانست و افزود: در انتخابات 29 اردیبهشت باید حق جاری شود.

وی با بیان اینکه انقلابی بودن به معنی وارد جنگ و دعوا شدن نیست، اظهار کرد: انقلاب و انقلابی گری به این معنی نیست که دهانمان را باز کنیم و به هر کس هرآنچه می خواهیم بگوییم.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.