ستاد زنان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شهر تهران  با سیاست حمایت از حسن روحانی فعالیت خود را به ریاست دکتر «نیره‌اعظم خوش‌خلق‌سیما» آغاز کرد.   

به گزارش سحر – پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی حسن روحانی-  هانیه گرائیلی سخنگوی ستاد زنان شهر تهران  درباره چگونگی آغاز به کار این ستاد گفت:  هدف اصلی فعالیت این ستاد جلب مشارکت حداکثری مردم در راستای توسعه کشور مبتنی بر تدبیر و عقلانیت  است.

گرائیلی همچنین با تأکید بر اینکه زنان باید در تصمیمگیری  برحوزه سرنوشت خودشان ورود کنند   افزود: برای سازماندهی و جلب مشارکت حداکثری زنان و جوانان در دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری  این ستاد با معاونت‌ها و کمیته‌هایی نظیر  کمیته اقشار ، کمیته مناطق و پهنه‌ها

کمیته دانشگاهیان ، کمیته اصناف ، رسانه  و تبلیغات  آغاز به کار کرده‌است و در ادامه بنا دارد برای انتخاب ناظران صندوق‌های رأی عضوگیری کند.

سخنگوی ستاد زنان شهر تهران با اشاره به فعالیت کمیته زنان حوزوی و ایثارگران در این ستاد افزود:

طبیعتاً یکی از اهداف اصلی  این ستاد  ایجاد هیجان و شور در بین جوانان و زنان  است که با برگزاری  نشست‌ها و تبلیغات میدانی  بروز و ظهور خواهد داشت .

 در ادامه مشروح برگزاری نشست ها و برنامه های متنوعی که ستاد توسط کمیته ها و معاونت ها ی ستاد زنان تهران تدارک خواهد دید به اطلاع عموم خواهد رسید.

این ستاد در حالی کار خود را آغاز کرد که مسئولان کمیته‌ها و معاونت‌های آن در ستاد مستقر و فعالیت خود را آغاز کردند