یک بازیگر سینما و تلویزیون با حمایت از دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96 گفت: در مناظره های تلویزیونی انگار بعضی از نامزدها آمده بودند به اصطلاح یقه برخی دیگر را بگیرند و دارند انتقام همه دولت ها را از آقای روحانی می گیرند.

بهروز بقایی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد روحانی، با حمایت از دکتر حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری 96 در انتخابات پیش رو، درباره علت رای دادن به او گفت: به نظرم چهار سال زمان کمی بود تا آقای روحانی بخواهند برنامه هایشان را پیش ببرند و کارهایی که می خواستند و بسیار هم مطلوب بود، فرصت نکردند به سرانجام برسانند. بنابراین لازم است به ایشان چهار سال زمان دوباره داده شود تا برنامه هایشان را کاملا محقق و اجرایی کنند.

وی درباره دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه فرهنگ و هنر افزود: در زمینه فرهنگ و هنر به نظرم همین که بسیاری از هنرمندانی که در دو دولت قبلی کار نمی کردند یا دوست نداشتند فعالیت کنند، سر کار آمدند، بسیار خوب است. به طور کلی فضای فرهنگ و هنر تغییرات خوبی را به خود دید.

این هنرمند با اشاره به رویدادهای و پیشرفت های مهم در حوزه های مختلف و امور جاری مملکتی در دولت یازدهم توضیح داد: جامعه در بخش های مختلف طی دولت یازدهم شاهد نوعی بالندگی و پیشرفت بود و این نتیجه و خروجی را می توان به طور ملموس در زندگی مردم احساس کرد.

وی درباره رویکرد برخی نامزدها در مناظره های تلویزیونی انتخابات نیز بیان کرد: چندان دلم نمی خواهد درباره مناظره ها نظر بدهم. زیرا معتقدم نامزدها باید در این برنامه طرح های پیشنهادی خود را مطرح کنند. اما انگار بعضی از نامزدها آمده بودند به اصطلاح یقه برخی دیگر را بگیرند و دارند انتقام همه دولت ها را از آقای روحانی می گیرند.

بقایی همچنین خاطر نشان کرد: این شیوه مناظره یعنی خودمان داریم خودمان را نقد غیر منصفانه یا بهتر بگویم نقد یقه گیرانه می کنیم. در حالی که باید در این برنامه و فرصت پیش آمده درباره طرح هایمان صحبت کنیم. به نظرم آقای قالیباف خوب بحث را پیش نبردند و به جای آن که به برنامه هایشان اشاره کنند تا مردم مجاب به رای دادن به ایشان شوند، درگیر نقد بودند. شاید اصلا بهتر بود این مناظره ها پخش نمی شد!