همه خیابان‌های منتهی به ورزشگاه‌ شیرودی سرشار از بنفش‌پوشان شده‌ است.

به گزارش سحر- پایگاه اطلاع‌‌رسانی ستاد انتخاباتی حسن روحانی – درحالی که هنوز چند ساعت دیگر تا ورود  رئیس جمهور به محل برگزاری همایش ۱۹ اردیبهشت که توسط معاونت زنان ستاد انتخاباتی  حسن روحانی برگزار شده باقیست، جمعیت قابل‌توجهی در صف ورود به ورزشگاه شیرودی قرار دارند.

 همه کسانی  در محدوده میدان هفت‌تیر ، خیابان مفتح جنوبی و همین‌طور خیابان طالقانی و ایستگاه مترو طالقانی در تردد هستند متوجه جنب و جوشی که در آن مردم به یکدیگر شال و روبان بنفش می‌دهند شده‌اند.

براساس گزارش خبرنگارما مردم و به ویژ جوانان در حال ورود به ورزشگاه شیرودی هستند. این در حالی است که با توجه به دستورالعمل تیم حفاظت رئیس‌جمهور علاقمندان به شرکت در این همایش بزرگ ابتدا باید بازرسی شوند و سپس وارد محل برگزاری نشست شوند.

شرکت‌کنندگان در این همایش پس از ورود به محوطه ورزشگاه شهید شیرودی به سمت سالن سرپوشیده هدایت می‌شوند. خبرنگاری اعزامی ما از این سالن گزارش می‌دهد که حاضران در سالن یکپارچه در حال شعارهای سیاسی به ویژه شکست حصر و حمایت از افراد سیاسی هستند.

میهمانان ویژه این مراسم تا کنون دو معاون رئیس‌جمهور خانم‌ها «معصومه ابتکار» و «شهیندخت مولاوردی» در جایگاه ویژه قرار گرفته‌اند. علاوه بر این دو، «اشرف بروجردی» معاون ستاد انتخاباتی حسن روحانی و «زهرا نژادبهرام» از مسئولان برگزاری همایش بزرگ ستاد انتخاباتی حسن روحانی در ورزشگاه شیرودی نیز در این محل حاضرند.

- همایش بزرگ انتخاباتی حسن روحانی که توسط ستاد زنان این کمپین راه‌اندازی و تدارک دیده شده بود برای عموم آزاد بوده و قرار است قبل از ساعت ۱۹ با سخنرانی رئیس جمهور مطالبات زنان را بررسی و مرور کنند.

میزان ازدحام جمعیت چنان بالاست که همه درهای ورودی تا خیابان اصلی لبریز از هواداران روحانی است

- بیش از دویست عکاس و فیلمبردار حاضر در تالار همایش به دلیل حجم بالای تبادل داده با مشکل فرستادن خبر روبرو شده اند.

 

photo_2017-05-09_17-05-21

سالن یک صدا شعار  "وصیت هاشمى، حمایت از روحانى" سر میدهند.

 

 

photo_2017-05-09_17-24-48

عکس های سمت راست- هم اکنون استقبال از رییسی در ورزشگاه امام علی(ع) در زاهدان

عکس های سمت چپ- هم اکنون استقبال از روحانی در ورزشگاه شیرودی تهران

 

photo_2017-05-09_17-21-10

سخنرانی یادگار قهرمان دفاع مقدس دختر شهید خلبان شیرودی در حمایت از روحانی و اصلاحات

 

دزدان آزادی با وعده نان مردم را فریب ندهند

مسوول کمیته بانوان ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) گفت: با وعده نان نمی توان مردم را فریب داد و درست نیست دزدان آزادی با وعده نان ملت را فریب دهند.

به گزارش سحر، آناهیتا شیرودى دختر شهید شیرودی و مسوول کمیته بانوان ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) در گردهمایی زنان حامی روحانی گفت: به نام خداوند ایثار و انصاف و خداوند مردانی که برای عشق و ایمان و نه برای نان جنگیدند. خواهران و برادران، نان و رفاه حق تک تک شما است.

وی ادامه داد: با وعده نان نمی توان مردم را فریب داد و درست نیست دزدان آزادی با وعده نان ملت  را فریب دهند. شیرودی اضافه کرد: امام حسین برای آزادی مردم جان خود را گذاشت و نهی امام حسین نهی استبداد بود.

دختر شهید شیرودی تاکید کرد: بعد از سالیان سال منشور حقوق شهروندی ترسیم و آزادی تک تک افراد شناخته شد. امروز هم‌وطنان به حضور آقای روحانی برای ادامه رشد و توسعه نیازمندیم. ما در کنار آقای روحانی خواهیم ماند و حمایت خواهیم کرد.

مسوول کمیته بانوان ستاد حامیان مردمی دولت (حمد) در پایان گفت: برای آزادی، زنده ماندن، صداقت و پشتییانی حمایت خود را از آقای روحانی اعلام می‌کنم.

 

photo_2017-05-09_17-36-00

همراهی چشم نواز هنرمندان با اصلاحات و حمایت از دکتر روحانی بانوان الهام کردا و آناهیتا افشار

 

photo_2017-05-09_17-35-21

 

الهام کردا: می‌خواهم یک جمله از آقای تاج‌زاده نقل کنم؛ بالاخره روز ۲۹اردیبهشت یک نفر رییس‌جمهور خواهد شد اما برای ما مهم است که در آن روز رییس‌جمهور ما به دیدار آقای خاتمی برود یا آقای علم‌الهدی!

photo_2017-05-09_17-48-44

روحانی به میان هواداران رسید

 

 

photo_2017-05-09_18-02-12

ساعتی قبل از آغاز سخنرانی دکتر روحانی، سالن پر شد و مردم اطراف ورزشگاه ایستاده اند

 

photo_2017-05-09_18-16-25

جمعیت حاضر در محوطه ورزشگاه شیرودی نشسته از طریق نمایشگر مراسم را دنبال می‌کنند

 

حجم ویدیو: 814.37K | مدت زمان ویدیو: 00:00:14