سهیلا جلودارزاده در جلسه علنی امروز  (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود با تبریک اعیاد شعبانیه و ابراز همدردی با خانواده قربانیان حوادث قطار تبریز، آتش سوزی پلاسکو و معدن زمستان یورت گفت که همه این اتفاقات  ناشی از سهل انگاری مسئولان مربوطه بوده است.

به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر احترام به حق مردم و توجه به زندگی آنها گفت: باید سبک زندگی ما خدمت به مردم باشد . قطعا ایمان به خداوند ، باور روز حسابرسی و تأکید قرآن کریم بر تمسک به ریسمان الهی ، پرهیز از تفرقه و ستیزه مسلمانان با یکدیگر ما را برای حرکت در مسیر گسترش صلح و همکاری سوق می دهد.  بدانیم تفرقه و واگرایی مسیر شیطان است و گفت و گو و پذیرش حکمیت کلام خدا و مشورت با مؤمنان طریق بندگی است از این رو باید به خدا توکل کنیم.

جلودارزاده با بیان اینکه نیت در هر کاری اصل و اساس رسیدن به موفقیت است اظهار کرد: اگر هر کاری اعم از اقتصادی، سیاسی و عبادی با نیت قُرب الی الله باشد، خداوند آن را به ثمر می رساند . از این رو کسب حاکمیت و قدرت به کمک زر و زور و تزویر، ورود به راهی است که منتهای آن اسفل السافلین است.

نماینده تهران ادامه داد: اگر نیت قبول مسئولیت تقرب الهی باشد چرا سرمایه عمر را تلف کرده و طالب اسفل السافلین باشیم . بترسیم که مالک یوم الدین باشد و به چه کسی طمع کنیم که وارث همه دارایی ها است. فریب چه کسی را بخوریم جز او که نهایت نور و رستگاری است.

جلودارزاده در ادامه با تاکید بر اینکه مهم ترین مشکل کشور در حوزه معرفتی و نه در حوزه اقتصاد است، گفت: اگر در حکومتی خدا فراموش شود و هدف دنیای فانی باشد، کشت و زرع نابود و دریاچه خشک شده و طوفان مصیبت می آفریند. آن روز رمال و مدعیان دروغین قدرت حقیر و بی آبرو می شوند چون باطل زهوق است و حق همیشه دوباره می آید و آن روز موج بندگی، قدرت حق پرستی را به رخ می کشد و آن روز یوم الله است.

وی در پایان گفت: همه ما در کشاکش این امتحان الهی قرار داریم و اگر صبورانه در راه او کار کرده ، دروغ نگوییم و زنجیر ستم را از گرده بندگان خدا برداریم، عمل‌مان به وسع‌مان حتی به اندازه ذره ای هم باشد به حساب آمده و برکت دارد.