امام جمعه اهل سنت بندرعباس اضافه کرد: دولت تدبیر امید همواره مدافعه حقوق اقلیت های مذهبی و دینی بوده و ما اهل سنت این را با طی سه  سال گذشته کاملا دیده و درک مرده ایم و قدردان زحمات و حمایتهای دولت دکتر روحانی هستیم.

 

به گزارش سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد  انتخاباتی دکتر حسن روحانی ؛ عبدالباعث قتالی در گفت و گو با خبرنگار کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دکتر روحانی در هرمزگان افزود: معمولا در ابتدای هر انتخاباتی رسم بر این است که صاحب منصبان و دولتی ها که قصد حضور مجدد در انتخابات را دارند، رائه  فعالیت ها و بیلان کاری هایشان قوی تر می شود اما برای دکتر روحانی به نظر بنده همین هم لازم نیست زیرا عملکرده ایشان بسیار شفاف بوده است.

وی اضافه کرد: اگر این دولت فقط با دولت قبلی مقایسه کنیم متوجه می شویم که این دولت نهایت سعی و تلاش را برای این که خرابی های دولت قبل را ترمیم کند را انجام داده و وجود دولت تدبیر و امید بعد از دولت نهم ودهم لطف بزرگ خداوند به ملت ایران بوده است.

قتالی فعالیت های دولت تدبیر و امید در تمامی زمینه ها به ویژه مسائل خارجی و اقتصادی پس از دو دولت قبل را ملموس دانست و عنوان کرد: ملت ایران اگر امروز از عملکرد دولت یازدهم راضی نباشند چیزی غیر از اتفاق معجزه چیز دیگری آنها را راضی نخواهد کرد و این یک نوعی ناپاسی به نعمت خداوند است.

با قدردانی از تلاش های دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف اظهار کرد: دولت یازدهم توانست با تدبیر و امید موانع بسیاری را که سالها در مسیر پیشرفت کشور قرار داشت، برطرف کرده و امروز همه شاهد آثار مثبت تلاش های دولت برای به سرانجام رساندن برجام هستند.

وی افزود: اگر امروز از ما سوال شود به چه دلیل می خواهید هم مشارکت فعال و همه جانبه داشته باشید و هم از روحانی و تیم وی حمایت کنید، خواهیم گفت به این دلیل است که دولت یازدهم ما را بهتر از دیگر دولت ها درک کرد و فهمید و این برای ما بسیار باارزش است.

قتالی خاطر نشان کرد: آقای روحانی شخصی را به عنوان دستیار ویژه رییس جمهوری اسلامی در امور اقوام و اقلیت های دینی انتخاب کردند که درد دل و زبان ما را می فهمد آقای یونسی به درستی اقوام و اقلیت های مذهبی را درک می کند.

وی در پایان افزود: در دوره قبل 80 درصد آرای غرب استان که بیشتر ساکنان این منطقه اهل تسنن هستند، متعلق به دکتر روحانی بود و بنده مطمئنم این میزان آرا با عملکرد مثبت دولت تدبیر و امید بیشتر از این هم شده است.