محمد نوازی از حسن روحانی حمایت ویژه ای می کند. ستاره سال های نه چندان دور تیم ملی و استقلال که محبوبیت زیادی بین هواداران آبی پوشان پایتخت دارد می گوید. به خدا باور کنید بهتر از جناب آقای روحانی نداریم و اگر ایران آزاد و با نشاط می خواهیم باید به ایشان رای بدهیم.

محمد نوازی در گفتگو با برنا گفت: ایرانی آزاد اندیش به شخصی جز حسن روحانی رای نمی دهد من به عنوان یک شهروند ایرانی با تمام وجود زحمات این بزرگوار را در چهار سال گذشته حس کردم و این که با همه مشکلات و ضعف های دولت گذشته او موفق کار کرد نشان از تدبیر وی بود و همه ما باید بدانیم اگر ایرانی آزاد و با نشاط می خواهیم باید به ایشان رای بدهیم.

نوازی ادامه داد: در بحث ورزش نمره خوبی آقای روحانی می گیرد در رشته های مختلف ورزشکاران ایرانی بارها پرچم ایران را به اهتزاز در آوردند و حمایت های رییس جمهور قوت قلب بززگ برای جامعه ورزشی بود.و بعد رفتن آقای گودرزی آقای رییس جمهور انتخاب شایسته ای داشتند و مدیری دلسوز لایق و کاربلد به نام دکتر سلطانی فر را بر صندلی وزارت ورزش و جوانان نشاندند که در این مدت کارنامه خوبی داشته است.نوازی خاطر نشان کرد. من به عنوان یک استقلالی که جوانی ام را در این تیم پشت سر گذاشته ام از آقای سلطانی فر می خواه م مدیری لایق و شایسته تر را در استقلال به کار گیرد مدیری که دلسوز و با تدبیر باشد و با اهمال با آبروی استقلال بازی نکند.

نوازی در پایان گفت: مساله بر جام اتفاقی بزرگ و افتخاری تاریخی برای ملت ایران بود که به نام دولت دکتر روحانی ثبت شد و سندی برای شایستگی او و مجموعه تحت مدیری اش خواهد بود.وقتی من می بینم در مقر ساز مان ملل حاضرین دیگر صندلی هایشان را ترک نمی کنند و سر جایشان می نشیند به جای سرافکندگی احساس غرور می کنم.