محمد کیانوش راد عصر پنجشنبه در آیین رونمایی ازفهرست 13 نفره کاندیداهای اصلاحات و امید شورای اسلامی شهر کرج افزود: اگر بنا بود این مردم حاشیه نشین و دارای مشکلات اقتصادی تنها به کیسه آرد اهدایی برخی ها توجه کنند دیگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی رسید.

به گزارش ایرنا،وی اضافه کرد: تصور نکنید این مردم به افزایش یارانه رای خواهند داد بلکه توده مردم به صداقت و تعهد در عمل رای می دهند.

کیانوش راد گفت: همه باید به صحنه بیایند و تفکری که برای حذف رقیبش حاضر به زدن هر گونه دروغ و افترا و تهمتی است را از میدان به در کنیم.

وی ادامه داد: این افراد می خواهند با دروغ و بطلان زدن به تمام دستاوردهای دولت یازدهم، آرای روحانی را کاهش دهند و یا انتخابات را به مرحله دوم بکشانند و در چنین شرایطی لازم است به خاطر ارزش های انقلاب اسلامی، آزادی، عدالت و استقلال؛ راه روحانی را با تمام توان تقویت کنیم.

نماینده پیشین مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید خانه به خانه، چهره به چهره و با استدلال و گفت و گو، مردم را به حضور در انتخابات و رای دادن به تفکری تشویق کنیم که سعادت کشور را در پی خواهد داشت.

کیانوش راد افزود: امروز همه ما برای جمهوری اسلامی ایران و در قالب قانون اساسی کار کرده و به دنبال اعتلای جامعه و راه حلی هستیم که مشکلاتی چون بیکاری، فقر و نابسامانی ها را از جامعه بزداییم.

وی با بیان این که کیست که نداند فقر بلای جامعه است تصریح کرد: امروز بعد از 38 سال برخی از نامزدها مثل این که تازه از خواب بیدار شده اند و ادعای تلاش برای احیای ارزش ها را می کنند و یادشان رفته که اصلی ترین ارزشی که مردم برای آن فداکاری کرده اند اسلام آزادی خواه بوده است.

وی ادامه داد: کاندیدای ریاست جمهوری دم از کرامت انسانی می زند اما یادش رفته که اگر می خواهند کرامت انسانی را پاس بدارند در وهله اول از آزادی انسان ها باید دفاع کند، به نام دین و کرامت امروز روحانی را مورد هجمه قرار می دهند.

این فعال سیاسی اظهار داشت: هر 6 کاندیدای ریاست جمهوری، محترم هستند و هر کدام در حد و توان خود برای جمهوری اسلامی تلاش کرده اند، قصد تخریب هیچ کسی را نداریم اما در برابر دروغ پردازی ها ناچار به آگاه سازی مردم هستیم.

نماینده مردم اهواز در دور ششم مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید حقیقت ها را برای مردم توضیح دهیم تاکید کرد: آقایان مدعی هستند که مشکلات به سادگی قابل حل است، برخی از این آقایان چنان حرف می زنند که گویی تازه از خواب بیدار شده اند یا کار اجرایی نکرده اند و برای رای بیشتر به انواع و اقسام دروغ مجهز شده اند، مشکلات به سادگی قابل حل نیست و این دیدگاه بسیار ساده لوحانه ای است.

کیانوش راد با اشاره به این که اصولگرایان معتدل گزینه ای بهتر از روحانی ندارند بیان داشت: اصول گرای واقعی اهل دروغ نیست، امروز تمام کسانی که در دولت های قبلی حضور و ریشه بدبختی و نابودی جامعه ایران شده اند بدانند که این مشکلات به سادگی قابل حل نیست.

این استاد دانشگاه گفت: روحانی ماشین به دره افتاده دولت را از دره بیرون کشاند و تازه آقایان یادشان افتاده و می گویند حل مشکلات بسیار ساده است، هر کسی وعده دهد در چهار سال می تواند مشکلات را حل کند وعده درستی نیست، باید با نظارت مردم، حق اعتراض و پاسخگویی دولت در راه اصلاح کشور قدم برداریم در این صورت است که روز به روز شاهد حرکت های رو به جلو خواهیم بود.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.

آقایان سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال، اسحاق جهانگیری کوه شاهی فرزند حسن، حسن روحانی فرزند اسدالله، سید ابراهیم رئیسی الساداتی فرزند سعید، محمدباقر قالیباف فرزند حسین و سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم، 6 نامزد احراز صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هستند.