یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: در فضای مجازی می‌بینیم که مردم می ‌گویند نمی‌خواهیم به گذشته بازگردیم.

به گزارش ایلنا، محمدجواد حق‌شناس در گردهمایی اصلاح‌طلبان عنوان کرد: مهمترین نیاز امروز این است که به آینده سرزمین و فرزندان بیاندیشیم. تاکنون بیش از ۱۱ انتخابات داشتیم اما فقط یک انتخابات به صورت خاطره‌ساز بر ذهن ما نشسته است و آن دوم خرداد سال ۷۶ است.

او افزود: قله‌های تاریخ است که تاریخ را فتح می‌کند در ۲۹ اردیبهشت این امکان را داریم که قله دیگر تاریخ را فتح کنیم. این انتخابات چهار ساله نیست شاید انتخاب ۴ دهه باشد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: در فضای مجازی می‌بینیم که مردم می ‌گویند نمی‌خواهیم به گذشته بازگردیم. نمی‌خواهیم دور ه ۸ ساله‌ای که به مثابه ۸ سال جنگ بود و عزتی هم برای ما نداشت، بازگردد. همه ما نقدهایی را داریم اما این گلایه‌ها وقتش امروز نیست. امروز مهترین پویشی که باید دنبال کنیم شعار روحانی مرحله اول است.

او خاطرنشان کرد: از روزی که روحانی بر سرکار آمد، مهندسی تخریب‌ها با برنامه‌ها و همایش‌ها کلید خورد که دولت روحانی دولت ۴ ساله است و تمام صحنه را برای ناامید کردن مردم آماده کردند در حالیکه ما امیدواریم بتوانیم رکورد انتخابات گذشته را بزنیم.

حق‌شناس یادآور شد: در مورد فهرست شوراها امیدوارم مسئولان بتوانند ابهامات را برطرف کنند. اما به اعتماد خاتمی اعتماد کنید.