نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رقبای دولت یازدهم که برنامه ای ارائه نکردند و به دنبال تخریب بودند، گفت: این تخریب ها بر رای مردم اثر ندارد.

فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با ایرنا با بیان این که در مناظره ها نامزدها تلاش داشتند که دولت را تخریب کنند، اظهار داشت: مناظره سوم همانند مناظره های قبلی با تخریب ها علیه دولت و وزرا شروع شد.

وی افزود: نامزدها به جای این که در مورد برنامه های خود سخن بگویند فقط دولت و رییس جمهوری را تخریب کردند که این موضوع بسیار غیر اخلاقی و دور از انصاف بود.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی در این مناظره ها تلاش کردند عملکرد دولت یازدهم را زیر سوال ببرند ولی موفق نشدند زیرا آقای روحانی و جهانگیری به خوبی از عملکرد دولت دفاع کردند و مردم نیز به همه موضوعات آگاه هستند.

ذوالقدر یادآور شد: روحانی در این نشست به خوبی درباره تقویت تولید داخلی، افزایش کیفیت، مبارزه با قاچاق کالا، روابط خوب با دیگر کشورها و برجام سخن گفت ولی رقبایش جز تخریب از هیچ موضوع سخن نگفتند و برنامه ای ارائه نکردند.

وی گفت: در مورد املاک نجومی نامزد مورد نظر شفاف سازی نکرد، تحقیق و تفحص از شهرداری با لابی گری در مجلس رای نیاورد که در این موضوع هم حرفی نزدند.

وی این مناظره را به نفع دولت روحانی دانست و گفت: این تخریب ها علیه دولت، روی رای مردم اثر ندارد و آقای روحانی و جهانگیری در جملات پایانی امید را به مردم دادند و از آنان خواستند که با حضور حداکثری پای صندوق های رای بیایند.