بازیگر سینما و تلویزیون گفت: باید همه تلاش کنیم که مسیر اعتدال و عقلانیتی که طی سال های اخیر در کشور حاکم شده، ادامه پیدا کند.

به گزارش سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی – ستاره اسکندری در جشن میلاد امید در سالن مجموعه ورزشی کارگران مشهد، در جمع هواداران دکتر حسن روحانی افزود: من به این که در خراسان رضوی متولد شده ام افتخار می کنم و امیدوارم شرایط بهتری برای مردم این استان فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه باید آرای خفته در این دوره از انتخابات بیدار شوند، خاطرنشان کرد: باید همه تلاش کنند که آرای خفته به پای صندوق های رای بیایند تا نتیجه انتخابات به نفع جریان رقیب به پایان نرسد.

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: این درد مشترکی است که جدا جدا درمان نمی شود و باید همه برای حفظ شرایط فعلی و حرکت در مسیر اعتدال و عقلانیت تلاش کنیم.

اسکندری یادآور شد: مردم ما فهیم هستند و می دانند باید در چه مواقعی برای نجات کشور تلاش کنند و به طور حتم این بار مردم در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

محمدرضا شریفی معاون تبلیغاتی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی نیز در این همایش، اعتدال و عقلانیت را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید شهر مشهد از وضعیت فعلی خود نجات پیدا کند تا افراد کارشناسی برای این شهر تصمیم گیری کنند و شرایط بهتری در شهر مشهد به وجود بیاید.

در پایان این مراسم 15 نماینده لیست امید شهر مشهد با شعار 'آماده برای تغییر' به بیان دیدگاه های خود در خصوص اداره شهر مشهد پرداختند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.