عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت :دیپلماسی قوی روحانی مساله تحریم را که مملکت را در همه عرصه ها فلج کرده بود، حل کرد و سایه جنگ را نیز از سر کشور  برداشت.

ابراهیم امینی  در گفتگو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- به کارنامه 4 ساله رئیس جمهور و وضعیت عمومی کشور اشاره کرد اظهار کرد: با توافق برجام توافق کشور به سمت و سویی رفت که شاهد محدودیت های بیشتر نباشیم و اکنون آزادی ارتباطات اقتصادی در مواردی کاملا عیان شده است.

وی تلاشهای دولت روحانی در عرصه داخلی را هم تا اندازه زیادی مثمر ثمر دانست و افزود : با وجود همه موانع و مشکلات، دولت در مسیر تحقق اهداف خود به خوبی حرکت کرد ، هرچند نباید انتظار داشت مشکلات اقتصادی به وجود آمده در دوران احمدی نژاد در کوتاه مدت از بین برود .

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی مهار تورم را یکی دیگر از موفقیت های دولت روحانی برشمرد و تصریح کرد: تورم در دولت روحانی کنترل و کاهش یافت ،و حالا در دولت دوم روحانی باید به بحث خروج از رکود و چاره اندیشی برای معضل بیکاری اندیشید.

امینی افزود: فعالیت های سیاسی درداخل کشور قابل مقایسه با گذشته نیست اگرچه ایده آل هم نیست ولی درهر حال فعالیت احزاب و گروه های سیاسی و دانشجویی بهتر شده است.

وی بابیان اینکه رای من را در این دوره از انتخابات روحانی است خاطرنشان کرد: با توجه به تندروی ها و حرکت های افراطی که در جهان شاهد هستیم، کشور ما نیاز به ثبات ، خویشتن داری ، عقلانیت و خرد جمعی دارد تا با گفتگو و تعامل سازنده مشکلات موجود حل شود. و همه این خصوصیات در حسن روحانی جمع شده است

به گفته این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، فضای داخلی کشور هم نیازمند تفاهم و فرصتی است تا بتوان از همه پتانسیل ها برای توسعه متعالی کشور استفاده کرد و امیدواریم با موفقیت آقای روحانی در این دوره از انتخابات و استفاده از تجربیات 4 ساله شاهد موفقیت های مضاعف و پیشرفت و شکوفایی کشور باشیم.