محمد اشرفی اصفهانی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت : یقینا مردم جواب این بی اخلاقی ها را در روز جمعه با قاطعیت خواهند داد و راه را برای افرادی که حریم خصوصی مردم را نیز محترم نمی شمارند، می بندند.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - باانتقاد شدید از رواج غیر اخلاقی در رفتار انتخاباتی برخی از حامیان ابراهیم رئیسی در رسانه های منتسب به وی که  سعی در واکاوی زندگی خصوصی رئیس جمهور را دارند اظهار کرد : متاسفانه این قبیل اقدامات سخیف و نخ نما در گذشته هم از سوی این جریان دارای سابقه بوده و تعبیر من مثال از فردی است که هنگام غرق شدن به هر چیزی چنگ می زند تا از مرگ نجات بیابد.

وی افزود : امروز شاهد رفتار بازندگانی هستیم که برای فرار از شکست مستمسک هر چیزی می شوند و این اتفاق به هیچ عنوان از سوی افکار آگاه مردم پذیرفته شده نیست . اینکه فرزند شخصی در زمان جنگ تحمیلی به خاطر بازسازی و بهسازی اسلحه خود دچار سانحه شده و از حق حیات محروم می شود، در وهله نخست یک اتفاق تلخ و ناگوار بوده و در ثانی یک مسئله کاملا شخصی است و دخالت و اشاره به آن برای هیچ احدی مرتبط و مجاز نیست.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه یادآور شد : متاسفانه امروز با گذشت سی و هشت سال پس از انقلاب اسلامی، در حالی شاهد برخی بی اخلاقی ها و ورود به حریم شخصی افراد هستیم که این بی اخلاقی از سوی افراد مدعی اخلاق و ولایتمداری طرح می شود و مردم به هیچ عنوان آن را نخواهند پذیرفت و قطعا راه به جایی نمی برد.

وی خاطرنشان کرد : این بی اخلاقی های عده ای شکست خورده، چیزی جز کف روی آب نیست و در زلال آگاهی مردم محو و نابود خواهد شد . افراد شکست خورده امروز به دنبال بازپس گیری عرصه هستند و در این راه متاسفانه از هیچ بی اخلاقی فروگذار نمی کنند.

اشرفی اصفهانی تاکید کرد : یقینا مردم جواب این بی اخلاقی ها را در روز جمعه با قاطعیت خواهند داد و راه را برای افرادی که حریم خصوصی مردم را نیز محترم نمی شمارند، می بندند.

نماینده اسبق مجلس در پایان خاطرنشان کرد : من معتقدم که روحانی با شان رئیس جمهور وارد عرصه شده و نباید توجهی به این اقدامات معلوم الحال داشته باشد.