عضو شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح ‌طلبان گفت: زمانی که مشارکت سیاسی و حضور اجتماعی مردم گسترده و پرشور و چشم گیر بود روند تحقق مطالبات مردم از یک رشد و پیشرفت قابل ملاحظه برخوردار شد.

به گزارش ایرنا، «الهه کولایی» عصر یکشنبه در گردهمایی استادان دانشگاه ها و مراکز پژوهشی که در محل دانشگاه تهران برگزار شد افزود: رویگردانی مردم در پای صندوق های رای سبب شد کسانی روی کار بیایند که با 200 هزار رای یک شهر 10 میلیونی را نمایندگی کردند.

عضو شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح ‌طلبان گفت: همه تجربه ها پیش روی ما قرار دارد با همه تلخی هایی که تجربه کردیم مردم ایران باز به صندوق های رای روی آوردند. مسیر صندوق های رای پرفایده ترین شیوه برای دموکراتیک شدن کشور است .

کولایی با بیان اینکه تجربه ایرانیان در مسیر دموکراسی یک تجربه بی بدیل است، افزود: مردم برای تداوم بخشیدن به پروژه سال 92 در پای صندوق های رای حضور خواهند یافت تا بار دیگر تحقق حاکم شدن مردم بر سرنوشتشان را پیش ببرند.

وی ادامه داد: تجربه ها ثابت کرده راهی برای مردم ایران اثرگذارتر از انتخاب حسن روحانی برای پیشبرد این پروژه پیش روی ما قرار ندارد.