عضو شورای شهر تهران گفت: اگر به روحانی رای ندهیم افراد بی‌برنامه که قصد فریب افکار عمومی را دارند کشور را به انحطاط ببرند.

به گزارش ایلنا، محمد سالاری در گردهمایی صنعتگران و مهندسان حامی دکتر روحانی که عصر امروز در سالن والیبال مجموعه ورزشی حجاب برگزار شد، اظهارکرد: سلام بر آزادی، سلام بر اصلاحات، سلام بر صنعتگر و مهندس، درود بر هاشمی، سلام بر خاتمی و سلام بر روحانی.

او ادامه داد: بررسی تاریخ چندهزار ساله ایران نشان می‌دهد که هر گاه حاکمان به صنعتگران و مهندسان توجه کردند کشور رو به پیشرفت رفته است.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر خاطرنشان کرد: تورم، بی‌ثباتی ارز، کاهش ارزش پول ملی، انهدام مراکز برنامه‌ریزی و تصمیم گیری و رویکرد عوامفریبی درد برای این کشور بود ما برای ساختن ایران اسلامی مصمم هستیم نه فروختن آن.

سالاری تصریح کرد: به روحانی رای می‌دهیم چراکه نفت را از زیر ۸۰۰ هزار بشکه در روز به ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار بشکه در روز رساند، تورم را تک نرخی کرد و با تعامل با کشورهای دنیا تحریم را برداشت.

او ادامه داد: به روحانی رای می‌دهیم چراکه محیط زیستی که در دولت گذشته به فراموشی سپرده شد احیا کرد حقوق شهروندی را ابلاغ و قانون اساسی را در آن جاری کرد.

عضو شورای شهر تهران افزود: به رقبای روحانی رای نمی‌‌دهیم چراکه آنها می‌خواهند نه برای ۴ سال بلکه برای ۴۰ سال سرنوشت کشور را به دست بگیرند. اگر به روحانی رای ندهیم افراد بی‌برنامه که قصد فریب افکار عمومی را دارند کشور را به انحطاط ببرند.