خانم ربابه رفیعی طاری، همسر شهید دکتر محمدعلی فیاض بخش با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از حسن‌روحانی اعلام کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد روحانی، خانم ربابه رفیعی طاری، همسر شهید دکتر محمدعلی فیاض بخش با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از حسن‌روحانی اعلام کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و بزرگوار ایران،

باردیگر انقلاب اسلامی و ثمره ارزشمند آن، جمهوری اسلامی، در آستانه یک انتخاب تاریخی و تاریخ ساز قرار گرفته است. نهالی که با حماسه آفرینی و ایثارگری،  خیل عظیمی از ملت ایران و  ریخته شدن خون پاک دهها هزار نفر از پاک ترین فرزندان این ملت غرس شد و اینک از پس فراز و فرودهای بسیار به لطف خداوند متعال به درخت تنومندی بدل گشته است. حال این ما هستیم که اولا باید با حضور گرم و پرشور خود در انتخابات پرچمی را که پدران و همسران و فرزندانمان با تقدیم جان و مال خود برپا نگه داشتند و اکنون به ما رسیده  برفراز نگه داریم و نشان دهیم که قدردان نعمت جمهوری اسلامی و موهبت آزادی و استقلال و امنیت و مردم سالاری هستیم. ثانیا بر ماست که با تکیه بر همه قوای عقلانی و تجربیات تاریخی و با نگاهی پندآموز- و بلکه عبرت آموز- به فراز و فرودهای سالیان گذشته بنگریم و شایسته ترین نامزد را برای راهبری و مدیریت اجرایی کشور ،  در این روزها و سال های حساس برگزینیم.

تجربه 12 سال گذشته نشان میدهد که اگردر شناخت مسیرهای متفاوت و راههای مختلفی که نامزدهای مختلف پیش روی ما می نهند، غفلت کنیم ممکن است کشور برای زمانی نامعلوم در سراشیبی سقوط و اضمحلال قرار گیرد و اگر همچون خرداد 92 راههای امن و مسیرهای سلامت را برای اداره و راهبری کشور برگزینیم، افق های رشد و بالندگی یک به یک جلوه گر می شوند. راهی که ملت ایران در خرداد 92 برگزیدند، باید استمرار بیابد.

من به عنوان همسر شهید عزیز دکتر محمدعلی فیاض بخش ضمن حمایت و پشتیبانی  و رأی مجددّ  به رییس جمهور محترم جناب حجه الاسلام و المسلمین  آقای دکتر حسن روحانی ، از هموطنان شریف و فهیم و عزیزم دعوت میکنم  تا بار دیگر با رای مجدد و یکپارچه خود به جناب آقای روحانی سهم خود را در ابقاء و تثبیت خط امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدای بزرگ انقلاب و سرافرازی و رشد و بالندگی کشور بپردازند و راه را برای ادامه خدمتگذاری ایشان به ملت عزیز ایران، انقلاب اسلامی و اسلام عزیز و توسعه و پیشرفت کشور گشاده نگه دارند.