یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، هر ایرانی با رای خود در چهار گوشه ایران اسلامی به بازوان دولت تدبیر و امید قوت ببخشد.

به گزارش ایرنا، زهرا شجاعی عصر دوشنبه در همایش فرهنگیان حامی دکتر روحانی در کرج افزود: از همه مردم ایران دعوت می کنیم با مشارکت حداکثری در انتخابات 29 اردیبهشت بار دیگر از دولت امید و تدبیر حمایت کنند زیرا این دولت برای به سرانجام رساندن کارهای نیمه تمام نیاز به حمایت مردم فهیم، آگاه ، عاقل و دلسوز در مناطق مختلف ایران دارد.

وی با اشاره به اینکه رای هر ایرانی موجب می شود تا دشمنان اسلام و انقلاب احساس یاس و نا امیدی کنند، اظهار کرد: همه می دانیم که دولت تدبیر و امید چگونه توانست با تکیه بر عقلانیت و با شعار اعتدال گرایی امید ، آرامش ، نشاط و امنیت را به جامعه هدیه کند.

وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته دوران سختی را سپری کرد تا در جامعه جو امید و نشاط حاکم باشد در حالی که همه می دانیم که این دولت در شرایط بسیار ناگواری دولت را تحویل گرفت.

این فعال سیاسی در ادامه به میراث داری دولت تدبیر و امید به خاطر تحویل گرفتن خزانه خالی ، جو بی اعتمادی ، نرخ بالای بیکاری، بدهی زیاد مالی به پیمانکاران ، فرار مغزها و سایه ناامیدی در جامعه از سوی دولت گذشته پرداخت و افزود: دولت یازدهم در این شرایط سخت کارش را آغاز کرد.

شجاعی یاد آور شد: از زنان و مردان ایران اسلامی در شهر و روستا درخواست می کنیم با نگاهی عمیق خدمات، برنامه ها و ... دولت تدبیر و امید را مورد ارزیابی قرار دهند تا به نتیجه موفق عمل کردن دولت دست پیدا کنند.

وی گفت: هر ایرانی که دل در گرو انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران دارد انتظار داریم در میدان حمایت از تداوم راه دولت تدبیر و امید گام بردارد زیرا این دولت صادق نیاز به حمایت همه ما ایرانیان در انتخابات 29 اردیبهشت دارد.

وی در ادامه سخنانش به موفقیت های دولت تدبیر و امید اشاره و یاد آور شد: دولت در این چهار سال بسیار قوی عمل کرد به گونه ای که شاهد حمایت و پشتیبانی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ویژه در برجام به دنبال داشت.

این فعال سیاسی اضافه کرد: دولت یازدهم توانست با ظرفیت ایجاد شده از هجمه تهدیدات خارجی پیشگیری کند و با موفقیت در برجام تحریم های بین المللی را رفع کند.

شجاعی بر همراهی دولت تدبیر و امید به عنوان تدوام راه دولت در چهار سال آینده تاکید کرد و افزود: تدوام راه این دولت در واقع تحقق بخشیدن دستاوردها و اهداف برجام را در جامعه رقم می زند.

وی یادآور شد: ملت ایران از پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بطور میانگین هر سال یک انتخابات را تجربه کرده لذا در این دوره از نقش مهم خود در مشارکت حداکثری و انتخاب دوباره دولت دکتر روحانی برای رشد و توسعه کشور آگاهی کامل دارد.

شجاعی گفت: ملت ایران با حضور خود در پای صندوق های رای در انتخابات 29 اردیبهشت بار دیگر خواب های آشفته دشمنان و بدخواهان را علیه کشورمان ایران خنثی و وحدت و همدلی را در عرصه سیاسی به نمایش می گذارد.

وی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید به رای همه ملت ایران نیاز دارد تا راهش را برای توسعه کشور در عرصه های مختلف ادامه دهد.