کارگردان و بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، ضمن دعوت از مردم برای حضور در انتخابات پیش رو، از آنان خواست به فرد اصلح رای دهند.

هادی مرزبان روز سه شنبه در گفت وگو با  ایرنا افزود: مشارکت در تعیین سرنوشت کشور نشانه پویایی هر جامعه است و به عنوان یک ایرانی در انتخابات شرکت می کنم تا در این پویایی سهیم باشم.

وی ادامه داد: با بینش، آگاهی و بصیرت در این انتخابات حضور خواهم یافت و از مردم ایران نیز می خواهم تا در این حماسه با انتخاب فرد اصلح، آینده خوبی را برای کشور رقم بزنند.

کارگردان نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» گفت: طرفدار هیچ حزب یا گروهی نیستم زیرا همه ایرانی هستیم و تحت لوای یک پرچم زندگی می کنیم.

مرزبان با بیان اینکه مردم ایران فرهنگ وهنر می خواهند، افزود: فرهنگ وهنر از سبد اقتصادی مردم کمی دور شده، متاسفانه سرگرم چیزهای دیگر غیر از فرهنگ وهنر شده ایم در صورتیکه هنرمندان می توانند در این زمینه نقش بزرگی ایفا و بسیار از مشکلات را رفع کنند.

مرزبان با بیان اینکه در دولت یازدهم اتفاقات خوبی در حوزه فرهنگ وهنر افتاد و رئیس جمهوری شایسته و خوبی داشتیم، افزود: نیازمند حضوری وزیری هستیم که ضمن داشتن آشنایی کامل با تمامی بخش های مختلف حوزه فرهنگ و هنر، اقتدار لازم را برای صیانت از هنر و هنرمندان داشته باشد و به نهادها و دستگاه ها و اشخاص مختلف این اجازه را ندهد تا در روند اجرا، تولید و پخش آثار فرهنگی و هنری دخالت داشته باشند.

بازیگر فیلم سینمایی «بچه های ابدی» گفت: نامزدهای انتخاباتی نیز باید از دادن شعار پرهیز کنند و خواسته ها و مطالبات هنرمندان را نیز در نظر داشته باشند.