شماری از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون در همایش 'روشنای امید' در شیراز با اعلام حمایت از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گفتند:به روحانی رای می دهیم تا مسیر گفت و گو با جهان بسته نشود و فرهنگ ایرانی در جهان گسترش یابد.

به گزارش ایرنا، ستاره اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون دوشنبه شب در این همایش گفت: من زاده ایرانم ، دختر شیرازم، دختر ترکمن، دختر کرد، دختر ترک، دختر بوشهر و دختر ایرانم و آمده ام تا همه را دعوت به یکی شدن بکنم و بگویم اصلاحات زنده است و ما به عقب بر نمی گردیم .

اسکندری گفت: من آمده ام تا از مردم فارس بخواهم که فریاد برآوردید تا مرزها باز شود و فرهنگ ما به جای مغزهای ما به خارج از مرزها برود.

وی گفت: آمده ام تا دوباره یادآوری کنم که این انتخابات بسیار مهم است و اگر حواسمان جمع نباشد در روستا و مناطق محروم با وعده هایی که می دهند عوام فریبی می کنند و نباید این قشرراعادت بدهند به مزد بگیری .

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بیایید تاثیر بگذارید در رای اطرافیان و برای آبادی ایران دست به دست هم دهیم و دولت تدبیر و امید را حمایت کنیم و باید قدم در راهی بگذاریم که از جهان مطالبه داشته باشیم نه ترس جان و امنیت .

الهام کردا بازیگر سینما نیز در این آیین گفت: من رای می دهم تا مسیر گفت و گو با جهان بسته نشود، ما ادبیات دولت های نهم و دهم را نمی خواهیم.

کردا گفت: هر یک از ما می توانیم ستاد و رسانه دکتر روحانی باشیم و خواسته مان را به گوش همه برسانیم تا به دروغ، به املاک نجومی، به صدا و سیما بگوییم هرگز و به امید بگوییم: آری.

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر نیز در این همایش گفت: ما هنرمندان مرفهان بی درد نیستیم، از حق خود و شما مردم دفاع می کنیم و امیدواریم دکتر روحانی در دور اول با آرای بالا به عنوان رئیس جمهوری ایران انتخاب شود.

پاوه نژاد گفت: من به روحانی رای می دهم تا به عقب برنگردم و تکرار می کنم، من به روحانی رای می دهم تا غرور کشور برای کسب قدرت شکسته نشود.

کاوه بهبهانی پژوهشگر نیز در این آیین گفت: نباید امید را از دست داد و نباید هم مغرور شد، ما در شهر شیراز زندگی می کنیم شهری که همواره پشتیبان اصلاحات بوده است.

وی اظهار کرد: امروز نیز با همه توان باید وارد میدان شد و نباید اجازه داد نتیجه انتخابات مخرب باشد.