علی شکوری راد، دبیر کل حزب اتخاد ملت گفت : بخش حقوق ستاد دکترحسن روحانی نیز باید وارد عرصه شده و با پیگیری و شکایت موضوع به مراجع نظارتی مرتبط، از چنین اتفاقاتی تنش زایی جلوگیری کنند .

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در گفت و گو با سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی – با اشاره برخی تحرکات ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری هشدار داد وگفت: من معتقدم این  که برخی بخواهند پیش از برگزاری قانونی انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری با چاپ بنر و تراکت پیروزی کاندیدای خود و جانمایی سالنی برای جشن پیروزی وی جنگ روانی به راه بیاندازند، مغایر با قانون بوده و به تعبیری یک فتنه گری است.

وی افزود :بر اساس برآوردهای رسمی مجموع آرای رئیسی و قالیباف بیش از 40 درصد نبوده و احتمال اینکه با ائتلاف این دو، تمام آرای قالیباف به سبد رای رئیسی واریز شود، غیرمحتمل است . چرا که با در نظر گرفتن فضای انتخاباتی جامعه، تعدادی از هواداران شهردار با این ائتلاف به میرسلیم رای داده یا به روحانی رای خواهند داد و برخی نیز از حضور در انتخابات منصرف می شوند.

نماینده پیشین مجلس تصریح کرد : بر این اساس و با ریزش محتمل آرای قالیباف و رئیسی، مجموع آرای شان به 40 درصد هم نخواهد رسید و تدارک جشن پیروزی در چنین وضعیتی، به تعبیری می تواند مصداقی از فتنه گری قلمداد شود.

وی با توصیه به هواداران دکتر حسن روحانی تاکید کرد : توصیه بنده این است که هواداران دکتر روحانی در سراسر کشور نسبت به هرگونه تحرک و تحریک احتمالی و هدفمند برخی هوشیار بوده و صبر و خویشتن داری پیشه کنند. چرا که چنین رفتارهایی از کسانی سر می زند که به ظاهر خود را در تنگنای شکست دیده و برای فرار از آن به هر دستاویزی چنگ می اندازند.

شکوری راد در پایان خاطرنشان کرد : بخش حقوق ستاد دکتر روحانی نیز باید وارد عرصه شده و با پیگیری و شکایت موضوع به مراجع نظارتی مرتبط، از چنین اتفاقاتی تنش زایی جلوگیری کنند . لزوم ورود جدی دستگاه های نظارتی نیز در این باره اجتناب ناپذیر است.