برادر شهید عباسپور گفت:‌ از وقتی آقای روحانی سر کار آمده بسیاری از معوقات خانواده جانبازان و شهدا پرداخت شده و توجه ها به ما بیشتر شده است. ما حتی حاضریم به ما بی‌توجهی شود ولی مملکت به سمت جنگ نرود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در گردهمایی خانواده‌های ایثارگر حامی روحانی که عصر امروز در ورزشگاه شهید حیدرنیا برگزار شد، برادر شهید عباسپور با بیان اینکه روحانی را تا به حال از فاصله پنجاه متری ندیده است گفت: وقتی که کشور درگیر جنگ بود، آقای روحانی در جبهه‌ها حضور داشت.

او اضافه کرد: کسانی حق دارند درباره جانبازان و شهدا حرف بزنند که در جنگ بوده اند. آنهایی که در زمان جنگ دادستان بودند و حتی برای عکس انداختن هم جبهه نیامده‌اند را قبول نداریم. قبلا می‌گفتند کسی که میخواهد مربی فوتبال شود باید حداقل یک عکس با شورت ورزشی داشته باشد. ولی بعضی از این آقایان حتی یک روز سابقه اجرایی ندارند، به میدان آمده‌اند. هشت سال ما سختی کشیدیم. الان باید فردی را انتخاب کنیم که عقبگرد نکنیم. برخی از رفقای ما که اهل جبهه و جنگ بودند با رودربایستی به میتینگ‌های بعضی از آقایان می‌روند ولی قلبشان با اقای روحانی است.

برادر شهید عباسپور گفت:‌ از وقتی آقای روحانی سر کار آمده بسیاری از معوقات خانواده جانبازان و شهدا پرداخت شده و توجه ها به ما بیشتر شده است. ما حتی حاضریم به ما بی‌توجهی شود ولی مملکت به سمت جنگ نرود.

او ادامه داد:‌ من برای هیچ کس آبروی خود را نمی‌فروشم ولی اصلح‌تر از روحانی نمی‌شناسم. کسی که در صدا و سیما به رییس جمهور کشور بگوید دروغگو خجالت آور است. بعضی می‌خواهند بگویند ما اهل جبهه و انقلاب و رهبری نیستیم ولی این درست نیست.

برادر شهید عباسپور با بیان اینکه نمی‌گوییم با روی کار آمدن روحانی قرار است ایران سوییس شود، اظهار کرد: همین که با روی کارآمدن روحانی ونزوئلا نمی شویم کافی است. هیچ چیز به اندازه آخرت برای من مهم نیست. امروز اطرافیان بعضی از کاندیداها، در دوره احمدی‌نژاد وکیل و وزیر بودند. کسی که نتوانست آن روز کاری کند امروز چه فایده‌ای برای ما دارد ؟ الان یک عده‌ای نمی‌دانند جبهه و جنگ چیست و مکافات خانواده جانباز و شهید چیست بعد ادعای شهادت دارند.

او گفت: ما با اعتقاد و عشق آمده ایم. اگر کسی بخواهد به ایزان دست درازی کند ما هنوز جوان هایی را داریم که زیر بار زور دیگر کشورها نمی روند. من یک زمان در دوره قبل بیماری داشتم و دارو پیدا نمیکردم. الان با روی کار آمدن اقای روحانی و وزارت آقای قاضی‌زاده هاشمی این مشکل برطرف شد. دوستانی که اعتقاد به خانواده شهدا دارند به روحانی رای بدهند تا کشور در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد.