یک فعال سیاسی گفت: تداوم آرامش و امنیت در کشور گرو رای به روحانی است و اگر به دنبال رفاه، امنیت و آرامش هستیم باید به روحانی رای بدهیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی آهنگران روز سه شنبه در اجتماع هواداران دکتر روحانی در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج، افزود: روحانی توانست فضای امنیت و آرامش را به کشور بازگرداند و ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

وی اضافه کرد: روزگاری کشور صاحب دولتی بود که رئیس قوه مجریه آن در سازمان ملل در برابر صندلی های خالی سخنرانی می کرد، اقتصاد این کشور دستخوش تلاطم های بسیار بود و دانشجویان ما گرفتار فضای امنیتی بودند که بر مراکز علمی و آموزشی کشور حکمفرما بود.

آهنگران گفت: تورم کمر جامعه را شکسته بود، قعطنامه های تحریمی یکی پس از دیگری ظالمانه بر ملت ایران تحمیل می شد و دل تمام کسانی که برای ایران می تپید خون بود، هنرمندانی که ممنوع التصویر بودند، روزنامه هایی که توقیف می شدند، رئیس قوه مجریه ای که با سایر قوا درگیر بود، پرونده های حیرت انگیر فساد که روز به روز از هر گوشه این کشور سر بر می آورد.

وی ادامه داد: ملت نمی توانست آن فضای تحقیر آمیز، ضعف قوه مجریه در اقتصاد و فرهنگ و سنگینی بار بی خردی و افراط گرایی را تحمل کند، ملت به فرصتی نیاز داشت تا این روال غلط را تغییر دهد و انتخابات 92 فرصتی بود که ما را امیدوار کرد تا به روال غلط گذشته خاتمه بدهیم.

این فعال سیاسی افزود: زمانی که دولت یازدهم به پیروزی رسید با وجود همه تحریم هایی که وجود داشت، امیدوار بودیم که روحانی فضا را عوض می کند و با تعقل و برنامه ریزی های دقیق دولت توانسته ایم بر غول تورم تسلط یافته و آن را کاهش بدهیم؛ این موفقیت نه فقط به واسطه دولت روحانی و نه به واسطه هدایت های مرحوم هاشمی ، بلکه به خاطر پایمردی مردم و حضور یک به یک آنان در تمامی صحنه ها بود که توانستیم و موفق شدیم تا بار دیگر عزت و سربلندی را به ایران برگردانیم.

آهنگران ادامه داد: ما مردم توانسته ایم؛ ما پشت سر روحانی ایستاده ایم و قهر نکرده ایم، هستند کسانی در این کشورکه نمی خواهند آرامش مردم را بیینند، اما روحانی با وجود تمامی فشارها ایستاد و از نظام و مردم دفاع کرد؛ نباید این نعمت بزرگ را دست کم بگیریم، باید این نعمت را بشناسیم و شکرگزار باشیم.

وی تصریح کرد: ما تا میانه راه امده ایم ، قدم های بزرگی را دولت برای حمایت ما انجام داده، قفل تحریم ها راشکسته، صادرات نفت به حال عادی بازگشته و اقتصاد ما را از زلزله ها نجات داده است .

آهنگران گفت: امروز دولت روحانی نیاز دارد تا با حمایت بیشتر بتواند قدم های خود را به پیش ببرد، امروز نیاز به یک ایران سرافراز داریم که اقتصاد در آن قوی و فشارها و تحریم ها در آن بی اثر باشد؛ در یک چنین شرایطی بی توجهی به صندوق رای، عدم توجه به دولتی است که آرامش را برای ما به ارمغان آورده است.

وی افزود: روحانی و دولتش برای این کشور نعمت هستند، روحانی به ما دروغ نگفته، تمام زحمت خود را کشیده ، اگر این دولت شکست بخورد آخرین روزنه های اصلاحات از بین می رود که سابقه هشت سال آنان را دیده ایم که چه به روز کشور آورده اند.