سید مصطفی تاج زاده با بیان اینکه دولت روحانی پروژه ایران هراسی را به طور کامل از صحنه سیاسی دور کرد، گفت: مشارکت مردم در انتخابات بر تامین صلح و امنیت کشور بسیار موثر است.

به گزارش ایرنا، تاج زاده عصر روز سه شنبه در گردهمایی حامیان مازندرانی حسن روحانی در سالن افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی تهران افزود: هر چه بیشتر پای صندوق های رای حاضر باشیم با رای بالایی حسن روحانی را وارد پاستور می کنیم.

تاج زاده خاطر نشان کرد: قالیباف از ادامه رقابت ها انصراف داد تا فاصله ها را کم کند و انتخابات به دور دوم کشیده شود اما تمام شواهد حاکی از آن است که کار در دور اول تمام شده است و رقیب روحانی این را می داند.

وی با بیان این که من به چند دلیل به روحانی رای می دهم، تاکید کرد: عملکرد و آرامش اقتصادی را مدیون ایشان می بینیم و کاهش تورم 38 درصدی، طرح بیمه سلامت و رشد اقتصادی از دستاوردهای مهم حسن روحانی در دولت یازدهم بوده است.

تاج زاده گفت: هر چند نباید از حضور، شرکت و همراهی مردم با دولت صرف نظر کرد، اما باید توجه داشته باشیم که مشارکت مردم نیز تامین صلح و امنیت کشور را همراه داشته است.

تاج زاده افزود: دولت حسن روحانی پروژه ایران هراسی را به طور کامل از صحنه سیاسی دور کرد.

وی با بیان این که دولت حسن روحانی چنان که تحریم های هسته ای را به طور کامل لغو کرد در دور دوم تحریم های غیر هسته ای را نیز لغو خواهند کرد، اظهار داشت: هیچ کدام از کاندیداها جرات نکردند در این مورد حرف بزنند و برنامه ارایه بدهند.

تاج زاده گفت: هیچ کدام از کاندیداها به دو وعده تاریخی که حسن روحانی با جسارت تمام داد، اشاره نکردند و این که دولت تدبیر و امید با همراهی و پشتوانه مردم می تواند سایه جنگ را نه تنها از سر میهن اسلامی بلکه از منطقه دور می کند.

وی محیط زیست را یکی دیگر از دستاوردهای مهم دولت دانست و افزود: محیط زیست در دولت های نهم و دهم به طول کامل فراموش شده بود و به همین دلیل تمام اصحاب فرهنگ از روحانی حمایت کردند.

تاج زاده اظهار داشت: از دولتی حمایت می کنیم که در دوران زمامداری خود هیچ حزب و رسانه مخالفش نبوده و نیستند و این دولت برای حفظ این منظور، هزینه های بسیار سنگینی را داده است.

وی به منشور حقوق شهروندی دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: منشور حقوق شهروندی یکی از افتخارات این دولت محسوب می شود و اجرای این منشور سالیان سال طول خواهد کشید. کدام یک از کاندیداها در این مورد برنامه دادند؟

تاج زاده تصریح کرد: امروز در حقوق شهروندی، آزادی های مدنی و سبک زندگی در مسیر درستی قرار داریم.

وی به مقایسه روحانی با سایر رقبا پرداخت و گفت: کدام یک از رقبا درک درستی از مشکلات اقتصادی کشور دارند و در این مورد برنامه مدونی دادند؛ در حالی مه تجربه نیز ندارند.

تاج زاده خاطرنشان کرد: در این دولت فساد رخ داد ولی در همین زمان دولت فساد را افشا و با آن برخورد کرد در حالی که در دولت های قبلی فساد بود ولی افشا و برخورد نبود.

تاج زاده برجام را یک توافق بین المللی دانست و تصریح کرد: برجام دست ترامپ را برای ماجراجویی بسته است. اکنون جواب ترامپ را در مخالفت با برجام چین، روسیه و اروپا می دهند.

وی گفت: تمام قدرت ها قبل از برجام ، ایران را تهدید می دانستند؛ اکنون می گویند ایران دیگر تهدید نیست.

تاج زاده تصریح کرد: رییس جمهوری می خواهیم که این امنیت را برای کشور و ملت حفظ کند و آن را توسعه بدهد.