وزیر سابق علوم گفت: ما انتخابات را جشن ملی میدانیم و اگر در انتخابات غفلت کنیم تهدید امنیت ملی تکرار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، مصطفی معین در جمع دانشجویان و دانشگاهیان حامی  روحانی در سیستان و بلوچستان افزود: در سال ۹۲ به برکت پیشتازی مردم و دانشجویان نقطه عطف افتخار آمیز دیگری داشتیم که دولت تدبیر و امید کار خود را آغاز کرد .

وزیر سابق علوم در ادامه گفت: در انتخابات سال ۸۴ مجلس شورای اسلامی، رهبر اصلاحات با یک" تکرار می کنم" سرنوشت انتخابات مجلس را تغییر داد و  در این دولت خاتمی امر "تکرار می کنم"را به خود مردم واگذار کرد . امیدواریم با حضور مردم در پای صندوق های رای حماسه ۲ خرداد را تکرار کنیم .

وی خاطرنشان کرد: من به جوانانی که در ۲۹ اردیبهشت اولین رای خود را به صندوق های رای می اندازند تبریک می گویم و امیدوارم اولین رای آن ها سرنوشت درستی را رقم زند .

وی تاکید کرد: انتخابات نقطه عطف تاریخی برای ماست و باید در این انتخابات حضوری با شکوه داشته باشیم .

وزیر سابق علوم تصریح کرد: اگر قدردان فرصت ها نباشیم نقطه عطف به مسیر افولی تغییر خواهد کرد .

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: خدای بزرگ سرنوشت هر جامعه را در گرو سرنوشت خود قرار داده است .

وی همچنین در ادامه با اشاره به حقوق شهروندی نیز گفت: حقوق شهروندی دولت دکتر روحانی سبب تعادل جنسیتی و قومیتی شده است .

معین خاطرنشان کرد: دانشگاهیان باآگاه‌سازی جامعه و دعوت مردم به حضور گسترده انتخاباتی نباید اجازه دهند برخی نامزدها با وعده های توخالی رای دست آوردند .

وی با تاکید بر اینکه باید مردم آگاه شوند و به پای صندوق های رای بیاییند تا دوره سیاه گذشته دوباره تکرار نشود، ادامه داد: نباید اجازه بدهیم بنیان اقتصاد کشور، فرهنگ و اخلاق جامعه دوباره از بین برود زیرا خطرات بسیار سنگینی را به بار می آورد.