‌رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان هرمزگان گفت: وظیفه و مأموریت ستادهای انتخاباتی را حضور حداکثری مردم در انتخابات و مأیوس کردن دشمنان است.

‌ابراهیم امینی پوری در گفت‌وگو با ایسنا،‌ تصریح کرد: انتخابات همواره در کشورمان مهم و ارزشمند بوده و از بدو پیروزی انقلاب اسلامی مردم در تمامی عرصه‌ها حضوری فعال و چشمگیر داشته‌اند.

وی با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص حضور گسترده مردم با هر دیدگاه و سلیقه در انتخابات، اظهار کرد: به‌عنوان ستادهای نامزدهای انتخاباتی بایستی در این مسیر تلاش کنیم که مشارکت حداکثری که برکات زیادی برای نظام اسلامی ایران خواهد داشت و دشمنان انقلاب را مأیوس می‌کند، محقق شود که این مهم را وظیفه و مأموریت اصلی خود می‌دانیم.

امینی پوری با اشاره به تلاش برای موفقیت روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه، خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم ایران با آگاهی خود در روز انتخابات با انتخاب فرد شایسته سبب ادامه مسیر توسعه ایران اسلامی شوند.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان هرمزگان در پایان با تأکید بر حضور حداکثری مردم و همراهی هر نفر با 11 نفر در روز انتخابات، اضافه کرد: یقیناً این حضور گسترده توفیقات بسیاری برای نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.