خواننده آلبوم موسیقی «ماه و ماهی» به طرفداران خود توصیه کرد، برای حفظ ساحت هنر و فرهنگ ایران به آقای روحانی رای دهند.

حجت اشرف زاده روز چهارشنبه در گفت وگو با  ایرنا افزود: کاندیدای مورد نظرم آقای روحانی است، من به وی رای می دهم و از او اعلام حمایت می کنم.

وی درباره اظهارت قبلی خود مبنی بر اینکه از ورودم به مشهدمقدس برای اجرای موسیقی زنده در سخنرانی روحانی جلوگیری شده است، گفت: برنامه لغو نشده بود، بلکه ناشی از ناهماهنگی بین مدیر برنامه من و یکی از اعضای ستاد آقای روحانی در مشهد بود که مساله حل شد و برای اجرا به مشهد می روم. لغو برنامه از طرف مسوولان نبوده و اصلا لغو نشده است.

وی همچنین در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در تصحیح مطلب قبلی خود نوشت: بعلت ارایه اطلاعات نادرست به مدیر برنامه من که اطلاع لغو برنامه امروز را دادند، بنده پست قبل را گذاشتم که تصحیح می کنم. امروز به مشهد خواهم آمد و در کنارتان خواهم بود.

اشرف زاده ادامه داد: مسوولان امنیتی و دوستان مسوول خراسان برنامه را لغو نکردند و خدمتتان می رسم انشالله.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

حسن روحانی، اسحاق جهانگیری، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.