معاون حقوقی رئیس جمهور تاکید کرد: کمترین بی‌عدالتی و تخلف در رسانه ملی تاثیر بسیار وسیع و گسترده‌ای در انتخابات خواهد داشت

حجت‌الاسلام مجید انصاری در گفت‌وگو با ایلنا در مورد رویکرد صداوسیما در تخریب دولت توسط برخی جریان‌ها گفت: روشن است صداوسیما به عنوان رسانه ملی باید بی‌طرفی کامل و عدالت رسانه‌ای را در انتخابات به طور جدی رعایت کند و این وظیفه شورای نظارت بر صداوسیما است که دقیقاً مسائل را رصد کنند چون کمترین بی‌عدالتی و تخلف در رسانه ملی تاثیر بسیار وسیع و گسترده‌ای در انتخابات خواهد داشت.

او افزود: تاثیر عملکرد صداوسیما مثل یک کانال تلگرامی و روزنامه نیست. از این جهت باید با سخت‌گیری هرچه تمام‌تر نظارت بر فعالیت‌ های تبلیغاتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مورد انتخابات در صداوسیما اعمال شود و خود ریاست سازمان صداوسیما هم بارها در این موضوع در جلسات دولت تاکید کردند. امیدواریم ایشان هم اهتمام بیشتری را به خرج دهند تا از رسانه ملی بی عدالتی صورت نگیرد.

معاون حقوقی رئیس جمهور تاکید کرد: به هرحال در مورد عملکرد شورای نظارت بر صداوسیما هم نقدهایی مطرح است که باید خود مدیران صداوسیما و هیات نظارت فعلی تلاش کنند که مشکلات برطرف شود.