کارگردان و مدرس تئاتر از دکتر روحانی به عنوان نامزد اصلح خود در انتخابات نام برد و به مردم توصیه کرد، رای خود را در انتخابات بی اثر ندانند.

علی پویان روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، حضور در انتخابات را یک وظیفه دانست و گفت: نباید با رای ندادن فرصت نقد و اعتراض به مشکلات را از خود بگیریم.

وی با بیان اینکه کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنند این حق را از خود می گیرند، تصریح کرد: باید در تعیین سرنوشت کشور از سهم خود بهره ببریم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «کلاه پهلوی»، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را بسیار حساس دانست، افزود: حتی یک رای نیز می تواند مسیر آینده کشور را تغییر دهد.

پویان تصریح کرد: نباید رای خود را بی اثر بدانیم بلکه باید رای خود را در میان جمع بنگریم که یک مجموعه می تواند نتیجه را رقم بزند.

کارگردان نمایش «دکتر استوکمان» با بیان اینکه عده ای رنجیده و با صندوق های رای قهر کرده اند، افزود: پیام من به این افراد امیدواری به آینده و نگرفتن فرصت نقد از خودشان است زیرا باید از سهم خود در انتخابات استفاده کنند.

پویان تاکید کرد: باید مشارکت در انتخاب رییس جمهور را حفظ کنیم تا منتخب مردم بتواند با رای قاطع و اکثریت مردم خواسته ها را عملی کند.

این مدرس دانشگاه خاطر نشان کرد: روز جمعه در انتخابات شرکت می کنم و رای خود را به نام حسن روحانی به صندوق می اندازم.