محمد شریعتمداری، رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی قرائت متن دور از شئون مذهبی در افتتاحیه ستاد انتخاباتی استان ایلام و هر گونه سوء استفاده سیاسى از این رخداد را محکوم کرد.

به گزارش سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- متن نامه شریعتمداری به رئیس ستاد ایلام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالى

جناب آقاى میرزایى

رییس محترم ستاد استان ایلام

با سلام و آرزوى توفیق الهى

به قرار اطلاع قرائت متن طنز آمیزى در اجراى برنامه افتتاحیه آن ستاد دور از شئون مذهبى و خارج از ضوابط تبلیغاتى ستادهاى تبلیغاتى جناب آقاى دکتر حسن روحانى بوده و  موجب جریحه دار شدن احساسات برخى علما و متدینین نیز شده است.

از آنجا که دفاع از حریم قدسى ائمهء معصومین علیهم السلام وظیفه یکایک مسلمانان اعم از اصلاح طلب و اعتدال گرا و اصولگراست، شایسته است فوراً با فرد خاطى قاطعانه برخورد شده و از هرگونه فعالیت احتمالی وى در ستاد جلوگیرى به عمل آید.

ستاد مرکزى با اعلام تاسف از این حادثه  و محکوم کردن آن ، حفظ مقدسات و ارزش هاى دینى را در هر شرایطی ضروری دانسته وکلیه ستادها را در ادامه راهى که در پیش داریم به دقت کامل در اینخصوص توجه میدهد  و البته  هر گونه سوء استفاده سیاسى از این رخداد را نیز محکوم می نماید. در فعالیت هاى گسترده مردمى انتخاباتى و براى هر نامزدى وقوع خطاهاى مختلف را باید محتمل دانست، ولى در قبال اشتباهاتى از این دست که ممکن است از روى سوء نیت و بى اعتقادى هم نباشد باید حساس بود.

محمد شریعتمدارى

رئیس ستاد انتخاباتى دکتر حسن روحانى