نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهبرد مردم ایران تداوم گام های سال 92 و 94 است،افزود: ملت در انتخاباتی پرشور و باشکوه با انتخاب روحانی گام سوم جریان امید را محکم بردارند.

به گزارش ایرنا، «محمدرضا عارف» عصر چهارشنبه در جمع حامیان حسن روحانی و ائتلاف امید شورای شهر تهران با تاکید بر ادامه فعالیت دولت تدبیر و امید با قدرت بیشتر، افزود: مردم علاوه بر انتخاب دوباره روحانی با انتخاب فهرست امید، ترکیب فعلی شورای شهر را تغییر دهند.

وی گفت: امروز تهران با مشکلات زیادی از جمله فروش بی رویه تراکم، آلودگی هوا، تخریب باغات و فروش سرمایه های شهر که متعلق به آیندگان بوده،روبه رو است. با انتخاب صحیح این مشکلات را باید برطرف کرد.

عارف از تشکیل شورای امید تهران خبر داد و افزود: این شورا مرکب از نمایندگان تهران و 21 نماینده منتخب شورای شهر خواهد بود که با تعامل مناسب با دولت منتخب امکانات خوبی برای مناسب سازی پایتخت برای زندگی خواهد گرفت.

وی گفت: فهرست 21 نفره امید از میان 700 گزینه ابتدایی انتخاب شده اند و تلاش شده ترکیبی مناسب از متخصصان، بانوان و سایر نیازهای شهری با تاکید بر جوانگرایی داشته باشد.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.