غلامعلی سفید رییس ستاد حسن روحانی در استان یزد پس از انتصاب، گفت: در حال حاضر در استان یزد، بعضی از احزاب حامی آقای روحانی ستادهای خود را تشکیل داده و درحال فعالیت هستند. حزب اتحاد ملت، ندای ایرانیان و اعتدال و توسعه در کنارحامیان مردمی دکتر روحانی در کنار ستاد مرکزی در حال فعالیت هستند و اولین هدف ما ایجاد شور انتخاباتی است.

به گزارش برنا، او ادامه داد: در ستاد مرکزی برنامه‌ها تنظیم شده و در حال تشکیل کمیته‌های مربوط هستیم و امیدواریم تا آخر هفته برنامه ها به شکل نهایی آماده اجرا شود. تا روز پنجشنبه قائم مقام خود را از بین گزینه‌های که بر سر آن‌ها بحث است، تعیین می‌کنم  و به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

رییس ستاد روحانی در استاد یزد با تاکید بر اینکه "محور اصلی برنامه ستاد ایجاد یک هماهنگی در استان است" تصریح کرد: سعی داریم بین ستادهایی که از احزاب در استان تشکیل شده با ستاد مرکزی هماهنگی لازم را ایجاد کنیم و این اقدام نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق دارد.

سفید در خاتمه گفت: در درجه دوم انتخاب افراد برای پیشبرد برنامه ها و تفکیک مسوولیت‌ها اهمیت دارد. در هفته گذشته با روحانیون استان نشست داشتیم و سعی می‌کنیم برای انتخاب افراد اصلی از همه اقشار در راس کمیته‌ها استفاده کنیم.