عضو فراکسیون امید گفت: در مناظره امروز جناح بندی و سیاست کاندیدا کاملا مشخص و نمایان شد، مهم ترین مسئله این است که سیاست ضعیف دولت نهم و دهم نیز هم اکنون اشاعه پیدا می کند و بحث بگم بگم های بدون مستند و فقط ناشی از شنیده ها و گفته ها هنوز ادامه دارد.

بهرام پارسایی در گفت وگو با سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- اظهار کرد: دوستانی که این روند را در پیش گرفتند با شگردهای دولت های قبل آمده اند و در رقابت شرکت می کنند علی رغم اینکه می خواستند خودشان را از دولت های قبل مبرا کنند اما حمایت هایشان در سال 84 از آقای احمدی نژاد و همچنین در سال 88 با کاندیدا نشدنشان مسلم است و اکنون نمی توانند خود را از مشکلاتی که دولت های قبل ایجاد کردند مبرا بدانند.

وی با اشاره به نقاط قوت و ضعف مناظره ادامه داد: نقطه قوت آقای روحانی در این مناظره این بود که تلاش می کرد مستند و براساس آمار قوی و واقع بینانه صحبت کند و نقطه ضعفشان این بود که آن کاندیدایی که ایشان او را متهم می کرد آنقدر در دوران مدیریت خود مشکلاتی ایجاد کرد که راحت می شد از طریق آنها او را احاطه کرد و از صحنه به در کرد.

پارسایی تاکید کرد: پیشنهاد می کنم آقای روحانی در مناظره های بعدی خود به ویژه در برابر اتهام ها صریحتر سخن بگوید و مثل دوره قبل جسورانه تر و راحت تر صحبت کند، زمانی که رقبای او از شنیده ها صحبت می کنند و او را به دروغ به فراهم آوردن چهار میلیون شغل متهم می کنند درحالیکه آتش زدن سفارت خانه و آن مشکلات این شرایط را برای ما فراهم نکرد. آقای روحانی به عنوان رئیس دولت باید بدون رودروایسی و بدون مصالحه به این موارد اشاره کند و دلیل عدم موفقیت های خود را بیان کند.

او در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: آقای روحانی مشکلات اصلی جامعه ما از جمله تحریم ها را برداشته و کسی می تواند آن را به سرانجام برساند که مقدمات آن را خودش فراهم کرده باشد. ایشان به قول هایی که به مردم داده بودند، وفا کردند از جمله برداشتن تحریم ها، برداشتن فضای امنیتی در کشور، آزادی بیان و همچنین موضوع فضای مجازی که دولت های قبلی آن را بایکوت می کردند لذا این ها دلایل مطمئنی برای رای دادن به آقای روحانی است.