سخنگوی ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) تصریح کرد که نباید حماسه انتخابات اخیر را با تکیه بر مسایل جناحی و سیاسی و تعابیری از قبیل حرام و حلال و تند و کند و الهی و غیر الهی مخدوش کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در نشست خبری ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری گفت: این حماسه بزرگ را نمی‌توان به راحتی تحلیل کرد که چگونه  آحاد مردم نسبت به سرنوشت و آینده و انقلاب خود حساسیت دارند و ما نباید این موضوع را با تکیه بر مسایل جناحی و سیاسی و با تعابیری از قبیل حرام و حلال و تند و کند و الهی و غیر الهی مخدوش کنیم.

وی افزود: وحدت ملی و اجماع ملی و رای دادن به کسی که از کانال تایید شورای نگهبان گذشته است و حمایت از منتخب ملت وظیفه ای است که همه دلسوزان انقلاب و پیروان امام و رهبری آن را بر دوش خود احساس می کنند.

انصاری تاکید کرد: رئیس جمهور منتخب، رئیس جمهور یک جناح و یک جریان و تفکر سیاسی نیست، رئیس جمهور پاسخگوی مطالبات همه مردم است چه آنان که در انتخابات شرکت کردند چه آنان که نکردند.

سخنگوی ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) تصریح کرد: یکی از دلایل مخفی بودن رای مردم این است که فردای انتخابات همه مردم بتوانند فارغ از این که به منتخب مردم رای داده اند یا نه، از وی مطالبه گری کنند.