وزیرکشور گفت: پس ازپایان رقابت های انتخاباتی دوره رفاقت ها، تعامل و همدلی با همه دستگاه های اجرایی کشور در جهت خدمت رسانی به مردم آغاز و بایستی ادامه پیدا کند.

به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه درنشست استانداران سراسر کشور که با حضور معاون اول رییس جمهوری درمحل سالن کنفرانس برگزار شد، افزود: توفیق انجام انتخابات شکوهمند را تبریک می گویم که به صورت کاملا سلامت، قانونی و توام با امنیت و مشارکت بالا با هماهنگی دستگاه های مرتبط در حوزه نظارت و اجرا برگزار شد.

وی ادامه داد: امیدوارم این انتخابات منشا خیر و برکت برای کشور باشد.

وزیرکشورضمن خسته نباشید و خداقوت به استانداران برای برگزاری موفق انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: در این نشست برنامه های سال 1396 وزارت کشور به طور رسمی به استانداران ابلاغ می شود.

رحمانی فضلی افزود: انتخابات با موفقیت برگزارشد و این مسوولیت و تعهد ما نسبت به مردم را افزایش می دهد و باید ضمن شکرگزاری از درگاه خداوند برای حضور پرشور مردم در انتخابات 1396، با عمل شکرگزارکنیم و شکرگزاری عملی کار بدون وقفه برای مردم است.

وی ادامه داد: امیدوارم پس از پایان رقابت ها دوره رفاقت ها، تعامل و همدلی با همه دستگاه های اجرایی کشور در جهت خدمت رسانی به مردم ادامه پیدا کند.