رئیس ستاد استان کرمان گفت: اردیبهشت سال گذشته شاهد ورود آقای روحانی به شهر کرمان بوده ایم، با توجه به اینکه آن زمان سفر استانی ایشان بود اسقبال هم در مسیر و هم در محوطه تعیین شده بسیار پر شور و فوق العاده خوب بود.

محمدعلی کریمی در گفت وگو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- افزود: ما اطمینان می دهیم مراسم ورود رئیس جمهوری به کرمان مراسم بسیار خوبی خواهد شد و موج عظیمی خواهد داشت.

کریمی یادآور شد: همان طور که در گذشته هم سفرهای مقامات به استان کرمان با استقبال خوبی همراه بود ما اطمینان داریم که امروز نیز این روند تکرار شود.

او در بخش دیگری از سخنانش به انتظارات مردم کرمان اشاره کرد وگفت: انتظاراتی که مردم کرمان از رئیس جمهور دارند طبیعتا با انتظارات سایر مردم در استان های دیگر مشابه خواهد بود. آقای روحانی در سال 92 قول هایی به مردم دادند که مردم همچنان منتظر عملی شدن آنها هستند.

کریمی با اظهار امیدواری از حضور مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: من شخصا معتقدم که دولت در این چهار سال قدم های خوبی برداشته و انشاالله مردم هم با درک این واقعیت که برای تکمیل این قدم ها باید ایشان یک دوره دیگر در ریاست جمهوری باشد در انتخابات حضور می یابند و به ایشان رای می دهند و دولت نیز به قول ها و مطالبات مردم در حوزه های مختلف پاسخ خواهد داد.