نشست تقدیر از مسئولین سابق ستادهای انتخاباتی حسن روحانی در استانها ونیز کمیته های اقشاری مرکز ، صبح روز گذشته با میزبانی ستاد مرکزی و با حضور اعضای شورای سیاستگذاری و مسئولان ارشد آن برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سحر، در این نشست ابتدا شریعتمداری، ریاست وقت ستاد و مرتضی بانک، قائم مقام وی با تشکر و تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت، از تلاشهای بی شائبه ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استانهای سراسر کشور ، قدردانی کردند.

مرتضی بانک، گفت: با وجود اینکه ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی فعالیت خویش را دیرهنگام آغاز کردند و ماه ها بعد از سایر رقبا شاکله ستاد انتخاباتی مرکزی و همچنین استانها بنا گردید ولی با تلاش و همت فعالان ستادها به خصوص روسای ستادهای استانی، یکی از مهمترین عواملی بود که حماسه 29 اردیبهشت را خلق کرد.

قائم مقام و معاون امور استانهای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در ادامه با انتقاد از بد اخلاقی هایی که علیه دولت تدبیر و امید در ایام انتخابات صورت می گرفت، اظهار داشت: متاسفانه با وجود آرای بیست و چهار میلیونی دکتر روحانی شاهد تداوم این بد اخلاقی ها و تخریبها هستیم.

در ادامه این نشست و پس از خیرمقدم مرتضی بانک، محمد شریعتمداری با تشکر از حضور میلیونی مردم ایران در پای صندوق های رای از زحمات و تلاشهای مسئولان ستادهای استانی دکتر روحانی در سراسر کشور، قدردانی ویژه به عمل آورد.

شریعتمداری در ادامه از نقش و حمایت تک تک احزاب ، شخصیت ها  و نخبگان سیاسی اصلاح طلب ، اعتدالگرا و اصولگرایان معتدل که در مسیر انتخابات تمام قد از خط فکری دولت روحانی حمایت کردند، تقدیر کرد .

وی در ادامه افزود:  عموما مسئولین و فعالان ستادها از نیروهای فکری و سیاسی معتقد و متعهد به آرمانهای امام و انقلاب و رهبری و نیز دولت تدبیر و امید بودند که یقینا راهکارهای لازم برای بهره مندی دولت از توان فکری و تجارب اجرایی آنان اندیشیده خواهد شد . ستاد انتخاباتی دکتر روحانی افتخار داردموفق شد با تدبیر و عقلانیت، رنگین کمانی از اندیشه های گوناگون سیاسی کشور را در حمایت از کاندیداتوری دکتر حسن روحانی به صحنه آورد.

شریعتداری ضمن پاسداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، از خانواده ایشان نیز قدردانی نمود.

دیگر سخنران این نشست محمد علی نجفی رییس وقت اتاق فکر ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و همچنین ستاد فرهنگیان حامی وی بود که در ادامه با توضیح یافته‌های خود از روندانتخاب وزراء در کابینه دوازدهم و برنامه محوری در دولت بعدی گفت: کارآمدی دولت بعدی، اصلی ترین مساله ای است که در تعیین وزیران مد نظر دکتر روحانی خواهد بود. باید کابینه کارآمدی انتخاب شود که بتواند مطالبات و خواسته های برحق مردم را جامه عمل بپوشاند. در سایه این موفقیت کابینه هست که می توان به تشکیل مجلس و دولت آینده با همین مشی و منش امیدوار بود.

در ادامه این نشست با بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی، ضمن اعلام حمایت مجدد از وی و برنامه های دولت، برخی از حاضرین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۱_۱۶-۰۶-۵۹

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۱_۱۶-۰۷-۰۴

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۱_۱۶-۰۷-۰۷

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۱_۱۶-۰۷-۲۵

photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۱_۱۶-۰۸-۳۸