دبیر مجمع نمایندگان خوزستان گفت: مجلس مصمم است کابینه دولت دوازدهم پویاتر، جوان‌تر و کارآمدتر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سحر ، علی ساری : با اشاره به لزوم تغییر در کابینه دولت، اظهار داشت: انتخابات ۲۹ اردیبهشت و رای ۲۴ میلیونی آقای روحانی، حامل یک پیام مهم و اساسی بود و به همین جهت باید در تعیین کابینه جدید به خواست و نظر مردم احترام گذاشت.

وی افزود: یکی از مطالبات جدی مردم و جریانات سیاسی در سال‌های گذشته، توجه به سیاست داخلی کشور و بهبود این وضعیت است؛ بنابراین دولت دوازدهم حتما باید رویکردی متفاوت در سیاست داخلی داشته باشد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید در وزارت کشور تغییر و تحول ایجاد شود، گفت: وزارت کشور یکی از مهم‌ترین وزارت‌خانه‌ها است و تاثیرگذاری بسیار دارد، بنابراین لازم است فردی مقتدر و مدافع خواسته‌های مردم به وزیری کشور انتخاب شود.

ساری ادامه داد: مجلس در خصوص تعیین وزیر کشور حساسیت خاصی دارد و نمایندگان، معیارها و شاخص‌های بسیاری جهت رای اعتماد به وزیر کشور در نظر دارند.

این عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر لزوم افزایش کارآمدی در دولت آینده، عنوان کرد: مجلس مصمم است کابینه دولت دوازدهم پویاتر، جوان‌تر و کارآمدتر باشد و در این خصوص هیچ کوتاهی وجود ندارد.

وی اظهار داشت: ما امیدواریم با همکاری مجل