مهاجم برزیلی بالاخره توانست با باشگاه پاری سن ژرمن قرار داد امضا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سحر به نقل از آس، باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد نیمار بازیکن جدید این تیم است. قرارداد مهاجم برزیلی پنج ساله است و او تا سال ۲۰۲۲ در تیم فرانسوی بازی خواهد کرد.

نیمار با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو به تیم پاریسی پیوست و سالیانه ۳۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

بازیکن برزیلی با شماره ۱۰ برای پاری سن ژرمن بازی خواهد کرد.

در حالی که گفته می شد مخالفت مسئولان لالیگا، ممکن است پروسه این انتقال را طولانی تر کند اما باشگاه پاری سن ژرمن در آخرین ساعات روز 3 آگوست 2017، انتقال نیمار را قطعی کرد؛ روزی که مطمئنا برای همیشه در یادها خواهد ماند.

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در مورد این انتقال گفت:" با افتخار و خوشحالی پیوستن نیمار جونیور به پاری سن ژرمن را تبریک می گویم. نیمار جونیور یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال است. ذهنیت پیروزی خواه او، قدرت شخصیت و روحیه رهبری اش، او را به یک بازیکن فوق العاده تبدیل کرده است.

او انرژی مثبتی به این باشگاه وارد کرد. در شش سال اخیر، ما پروژه بسیار جاه طلبانه ای را ساختیم که ما را به بالاترین سطح در رقابت های داخلی و اروپایی رساند.

اکنون با پیوستن نیمار جونیور به پی اس جی، مطمئن هستم که ما می توانیم با حمایت هواداران وفادارمان، به اهداف مان نزدیک تر شویم و بزرگترین آرزوهای مان را تحقق ببخشیم."

38260_595