ستاد مرکزی انتخاباتی حسن روحانی با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان یزد آغاز بکار کرد.

به گزارش سحر -پایگاه اطلاع رسانی ستادانتخاباتی  دکتر حسن روحانی- محمدرضا تابش در این مراسم که با حضور جمعی از روسا و فعالین ستادهای استانی حسن روحانی و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم اردکان برگزار شد به تشریح وضعیت کشور در سال‌های اخیر و پیش از شروع دولت یازدهم پرداخت و عنوان کرد: دستاوردهای دولت در بخش سیاست خارجی، ثبات اقتصادی، کنترل تورم، آرامش اجتماعی و . . . مهم و چشمگیر بود.

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی تبلیغات انتخابات باید عمل به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم آوردن زمینه مشارکت گسترده و تجلی مردمسالاری دینی باشد گفت: کاندیداها هم سعی کنند از دادن وعده‌هایی که عملا تحقق آن امکان پذیر نیست و باعث ایجاد انتظار در مردم می شود بپرهیزند و صرفا به بیان برنامه ها و ایده های خود برای پیشبرد امور بپردازند و به این نکته توجه داشته باشند که تخریب و انگ زدن نزد افکار عمومی، مطرود و نتیجه عکس خواهد داشت.

نماینده مردم اردکان در بخش دیگری از سخنانش از معلم اخلاق استان یزد؛ حضرت آیت الله خاتمی(ره) و سعه صدر و نجابت سید محمد خاتمی یاد کرد و اظهار داشت: شهرستان اردکان مهد ادب و اخلاق و مدارا است و باید حرمت همه کاندیداها رعایت شود و اخلاق مداری و قانون گرایی مورد توجه همه قرار گیرد.

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: تجربه انتخابات ادوار گذشته نشان داده که مردم به جناب آقای خاتمی اعتماد دارند و توصیه‌ها و راهنمایی‌های ایشان را پذیرا هستند و در این انتخابات هم با توجه به حمایت‌شان از آقای دکتر روحانی؛ مردم عزیز کشورمان به خصوص مردم شریف اردکان توصیه ایشان را در عمل محقق خواهند ساخت.

 

منبع:‌ ایسنا