سرمربی تیم ملی نام هافبک استقلال را در لیست مدافعان دعوت شده قرار داده است.

به گزارش سحر به نقل از ورزش سه ، روزبه چشمی با بازگشت از مصدومیت و با گذشت 5 دیدار از شروع فصل خیلی زود به تیم ملی دعوت شد. چشمی که پیش از این نیز کی روش او را برای حضور در تیم ملی دعوت کرده بود، در ترکیب استقلال در خط میانی و به عنوان هافبک دفاعی به میدان می رفت اما سرمربی تیم ملی درباره این بازیکن تصمیم جدیدی اتخاذ کرده است.

کارلوس کی روش در صفحه شخصی خود با انتشار لیست دعوت شدگان به تیم ملی، نام روزبه چشمی را در میان بازیکنان خط دفاعی قرار داده است. چشمی پیش از این در استقلال در یک دیدار و البته در تیم ملی امید تجربه بازی در این پست را در کارنامه خود دارد و به همین دلیل سرمربی تیم ملی با چشم پوشی از پژمان منتظری، چشمی را جانشین این بازیکن در خط دفاعی کرده است. کی روش پیش از این نیز بعد از تغییر لیست تیم ملی و حضور نام حاج صفی در خط هافبک، این بازیکن را در پست غیر تخصصی هافبک دفاعی به میدان فرستاد و به نظر می رسد همین سرنوشت در انتظار چشمی است.

هافبک جوان آبی ها در بازگشت به اردوی تیم ملی پس از نزدیک به دو سال کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی و البته بازی در پست غیر تخصصی خود خواهد داشت اما به نظر می رسد سرمربی تیم ملی قصد دارد از چشمی یک مدافع جدید برای آینده فوتبال ایران تربیت کند تا جانشین مناسبی برای منتظری پا به سن گذاشته داشته باشد.