تیم صبای قم به مدت یک فصل به یک شرکت مهندسی و ساختمانی واگذار شد.

به گزارش سحر به نقل از ورزش سه ، تیم صبای قم طی سالیان اخیر به دلیل اینکه زیر نظر استانداری قم اداره می‌شده و دولتی بوده مشکلات مالی زیادی همراه خود داشته و فقط در لیگ پانزدهم که علی دایی در این تیم حضور داشت با حمایت شرکت هواپیمایی زاگرس کارش را پیش برد.

فصل قبل صبا مشکلات مالی بیشتری نسبت به تمام سال‌ها داشت و مدیران این تیم نتوانستند میزان پرداختی‌ها را حتی به 50 درصد برسانند تا بسیاری از نفرات صبا با لیگ یکی شدن تیم، باشگاه دیگری را انتخاب کنند.

مدیریت صبا بعد از لیگ یکی شدن به مدت یک فصل به هیأت فوتبال استان قم واگذار شد که مسؤولان آن درصدد جذب حامی مالی برآمدند و بعد از جلسات متعدد در هفته‌های اخیر با یک اسپانسر به توافق نهایی رسیدند و قراردادی امضاء کردند.

در جلسه‌ای که با حضور حسن عابدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان قم- کریم بهرامی، رییس هیأت فوتبال استان قم و حامی مالی متقاضی صبا برگزار شد، حاضرین در این جلسه به نتیجه رسیدند تا تیم صبا تا پایان فصل 97-96 لیگ یک به شرکت سیوان بنای پرشین واگذار شود.

ضمن اینکه قرار است مسؤولان ورزشی و فوتبال قم نیز همراه این شرکت برای کسب موفقیت صبا باشند و مسائلی ازجمله تهیه ورزشگاه محل بازی‌های این تیم را عهده‌دار شوند؛ همچنین تمرینات صبا در فصل جاری همانند هفته‌های اخیر در قم برگزار خواهد شد.