شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز انگلیس پس از گذشت یک سال از آغاز مجدد پروازهایش به تهران، از افتتاح دفتر مرکزی خود به‌منظور افزایش رفاه مشتریان، ارائه گزینه‌های بیشتر و بهبود کیفیت ارائه خدمات خبر داد.

به گزارش سحر به نقل از ایرنا، «رابرت ویلیام» مدیر فروش آسیا، اقیانوسیه و خاورمیانه خطوط هوایی بریتیش ایرویز دراین‌باره اعلام کرد: «بریتیش ایرویز سابقه‌ای طولانی در پرواز به ایران دارد و پس از یک سال، همچنان از آغاز پروازهایمان به ایران خرسندیم. افتتاح دفتر مرکزی در پایتخت ایران می‌تواند رفاه حال مشتریان مان را حفظ کرده و افزایش دهد. مشتریان خطوط هوایی بریتیش ایرویز می‌توانند پرواز خود از تهران را به حدود 200 مقصد شبکه پروازی ما انتخاب کنند.»

وی افزود: «افتتاح این دفتر مایه افتخار ما بوده و خود را متعهد می‌دانیم تا خدمات ارتقا یافته‌ای در راستای بهبود رفاه حال مشتریان ایرانی، ارائه دهیم. مشتریان ما هر بار که با بریتیش ایرویز سفر کنند، کیفیتی بهتر را تجربه خواهند کرد.»

پروازهای مستقیم تهران - لندن خطوط هوایی بریتیش ایرویز در 4 کلاس پروازی با هواپیمای بویینگ 777 انجام می‌شود. در آوریل سال 2017، بریتیش ایرویز از برنامه‌های متنوع خود نظیر ارائه خدمات ممتاز و احداث منطقه اختصاصی و سرپوشیده در ترمینال 5 فرودگاه هیتروی لندن به‌منظور ارتقای رفاه حال مشتریان رونمایی کرد.

برای آگاهی از زمان‌بندی پروازهای بریتیش ایرویز از تهران، می‌توان به وب‌سایت این شرکت،www.ba.com مراجعه کرد.