نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت یازدهم دستاوردهای زیادی داشته که احیای حقوق شهروندی و جلوگیری از برخوردهای مستبدانه یکی از این دستاوردها است.

سهیلا روز در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه کاهش چالش ها و تشنجات عرصه بین المللی و بازگرداندن کارها به روال عقلانی و منطقی و همچنین احیای تولید و کارخانه های در حال مرگ در کشور از دیگر اقدامات مفید دولت یازدهم بود.

وی گفت: در صورت اعتماد مجدد مردم به دکتر روحانی کار ایشان سخت تر از گذشته است و ایشان باید با جدیت بیشتر و به کار گیری افراد هماهنگ تر و همسوتر به رسالت هایی که بر عهده میگیرد عمل کند.

جلودارزاده بازگرداندن نگاه اخلاقی به مسائل جامعه را از مهمترین اولویت های جامعه امروز عنوان کرد و افزود: کاندیداهای انتخابات باید تلاش کنند تا با حفظ اخلاق به رقابت پرداخته و از زدن اتهامات واهی و دروغگویی خودداری کنند.

وی گفت: دولت دوازدهم باید با به کار گیری افراد صادق در بدنه دولت به کارآفرینی و تولید ثروت بها داده و آن را از طریق سیستم بانکداری بدون ربا به معنای واقعی کلمه دنبال کند.

جلودارزاده راه تشخیص شعار از برنامه را توجه به گذشته افراد و سوابق آنان دانست و افزود: همه دیدند که اعتماد به شعارهای واهی و توخالی چه لطمه ای به کشور زد و مردم بدانند که باید در رای خود دقت کنند.

وی ادامه داد: کاندیدایی که شعار می دهد مدتی بعد کشور را به ویرانه تبدیل کرده همانطور که دولت هایی در گذشته بودند که کمترین درآمدها را از نفت داشته و نفت ارزان فروختند اما کشور را به رشد رسانده و ثمرات نیکی برجا گذاشتند اما برعکس دولت هایی بودند که درآمدهای سرشار و کلان داشتند اما کشور را به سمت نابودی کشانده و هنوز هم مشکلات آن دوران وجود دارد.

جلودارزاده گفت: همه ملت ایران دیدند که بیشتر انرژی دولت یازدهم صرف اصلاح رویه های غلط گذشته و مشکلاتی شد که از دولت قبل به جا مانده بود و این نشان می دهد که رای دهندگان مخصوصا نسل جوان باید در رای خود توجه کنند و تصمیم منطقی بگیرند.