دبیر حزب مردم‌سالاری در استان هرمزگان بابیان اینکه هدفمان موفقیت دکتر روحانی در انتخابات پیشرو است، اظهار کرد: برای انتخابات شورای شهر لیستی جدایی نداریم و در انتظار تصمیم شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان برای انتظار لیست مشترک هستیم.

ناصر احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص شرایط پیش رو این حزب پس از عدم احراز صلاحیت مصطفی کواکبیان کاندیدای معرفی‌شده حزب مردم‌سالاری برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، افزود: نامزد اصلی حزب مردم‌سالاری به‌طور حتم دکتر روحانی بوده است و کواکبیان در مصاحبه‌های خود بارها اعلام کرده بود که برای حمایت از رئیس‌جمهور دولت یازدهم وارد کارزار انتخاباتی شده است.

وی بابیان اینکه در انتخابات پیشرو نامزد نهایی حب مردم‌سالاری دکتر روحانی است و برای حمایت و موفقیتش برنامه‌ریزی کرده‌ایم، تصریح کرد: حزب مردم‌سالاری در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان عضو و در آنجا تمامی فعالیت‌ها برنامه‌ریزی و امیدواریم باهدف گذاری صحیح بتوانیم به هدف خود دست‌یابیم.

احمدی با اشاره به انتخاب امینی پور به‌عنوان رئیس ستاد دکتر روحانی در استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: از قبل با وی جلساتی برگزار کرده و پیرامون مسائل مختلف بحث و تبادل‌نظر شده و امیدواریم در این انتخابات همکاری مناسبی ایجاد شود که در پایان نتیجه موفقیت‌آمیزی داشته باشد.

این عضو شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در استان هرمزگان در خصوص انتخابات شورای شهر بندرعباس، تصریح کرد: برای این انتخابات حزب مردم‌سالاری لیست جدایی ندارد و قرار است در شورای مرکزی اصلاح‌طلبان استان تصمیم‌گیری شود و احتمالاً لیستی ارائه شود.

احمدی اضافه کرد: حزب مردم‌سالاری خود شش نفر را معرفی و هر تعداد در لیست اصلاح‌طلبان قرار گرفت، ارائه و مابقی به‌عنوان نامزد حزب در انتخابات حضور می‌یابند.

دبیر حزب مردم‌سالاری در استان هرمزگان در پایان هدف از ارائه لیست واحد را موفقیت در انتخابات شورای شهر دانست.