محمدعلی وکیلی در آیین افتتاح ستاد مرکزی حسن روحانی در شهرستان خرم‌آباد اظهار کرد: هر فرد ایرانی که شرایط اجتماعی و سیاسی حاکم بر کشور را در دولت قبل دیده است٬ حتی از فکر بازگشت به آن دوران نیز لرزه بر اندامش می‌افتد زیرا شرایط فاجعه بار بود.

 

به گزارش سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد دکتر حسن روحانی، وکیلی، پشتیبانی طیف‌های مختلف را از دلایل وجود عقلانیت در اداره دولت دانست و تاکید کرد: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری٬ بر مسئله بازگشت کشور به فصل دروغ‌پردازی خط بطلان بکشند.

 

وی اظهار کرد: دادن وعده پرداخت یارانه‌های چندبرابر چیزی جز توهین به شعور مردم نیست.

 

نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: تحقق این وعده‌ها با هیچ منطق اقتصادی سازگار نیست و بیان این مسائل چیزی جز خدعه و نیرنگ نیست.

 

وکیلی اضافه کرد: دولت یازدهم دستاوردهای خود را مانند دولت قبل در بوق و کرنا نمی‌کند و این مساله در شرایط حساس کنونی زمینه سوء استفاده دیگران را فراهم می‌کند.

 

وی تصریح کرد: مهمترین آماری که در دولت قبل ارائه شد٬ ایجاد 70 هزار شغل در سال بود اما دولت تدبیر و امید در حالی که به رقم 700 هزار شغل در سال رسید از بیان آن خودداری می‌کند.

 

این نماینده مجلس یادآور شد: برداشت بیشتر ایران از میدان‌های گازی مشترک با کشور قطر یک اتفاق تاریخی است ولی متاسفانه این موضوع نیز در کشور از بازتاب رسانه‌ای بسیار ضعیفی برخوردار بود درصورتی که اگر این اتفاق در دولت قبل رخ می‌داد بارها و بارها در تبلیغات آنها ظهور و بروز پیدا می‌کرد.

 

وکیلی خاطرنشان کرد: در دولت گذشته کار ما به جایی رسیده بود که مجبور شدیم با پرچم جیبوتی برای صادر کردن نفت خود اقدام کنیم.

 

وی اظهار کرد: اگر بخواهیم واقع‌گرایانه این مساله را بیان کنیم باید بگوییم که در آن زمان کشور را به صورت پارتیزانی اداره می‌کردیم.

 

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: یکی از نامزدهای انتخاباتی در دوره گذشته خود یکی از منتقدان دولت نهم و دهم بود و امروز با کمال تعجب شاهد دمیده شدن روح همان شخص در کالبد این نامزد انتخابات هستیم.