رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مبادی ورودی کلانشهرها از جمله تهران خبر داد و گفت: 3 محور به علت ریزش برف و بهمن مسدود شده است.

سرهنگ رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور با بیان اینکه در حال حاضر مداخلات جوی اعم از برف و باران در راه‌های مواصلاتی کشور مشاهده نمی‌شود، گفت: البته محور پونل به خلخال، دیزین به شمشک و گنجنامه به تویسرکان در استان همدان به علت ریزش برف و بهمن مسدود شده است.

وی همچنین با اشاره به ترافیک سنگین در ورودی کلانشهرها بخصوص تهران گفت: ترافیک سنگین در پل فردیس، کلارک، گرمدره، پایانه کلانتری و... رصد شده و همچنین ترافیک نیمه سنگینی را در محور پاکدشت، قم به تهران و ساوه به تهران شاهد هستیم.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین به تصادف 4 دستگاه خودرو در کیلومتر 60 محور دیوان دره به سقز در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در این تصادف که در ساعت 1:05 بامداد بین یک دستگاه کامیون، یک دستگاه پژو روآ و پژو پارس رخ داده است متاسفانه 4 نفر جان باختند و یک نفر مجروح شده که علت حادثه انحراف به چپ سواری پژو روآ و پژو پارس گزارش شده است.