یک روحانی برجسته گفت: آرامش کنونی مهمترین دستاوردهایی است که دولت آقای روحانی برای ما و ایران به ارمغان آورده است.

حجت الاسلام «علی آل بویه» رییس اداره خیرین دانشگاه ساز دانشگاه آزاد در گفتگو با  برنا با بیان اینکه روحانی در شرایطی رییس جمهوری ایران شد که ما آرامش و ثبات در کشور نداشتیم، گفت: روحانی آرامش و ثبات را به صورت ملموسی به کشور بازگرداند. من آن روزها را فراموش نمی کنیم که مایحتاج عمومی مردم در یک ساعت تغییر می کرد.

او ادامه داد: ایران در دولت گذشته دچار بی اعتباری شده بود و نمی توانستیم پولی را رد و بدل یا معامله کنیم و به نوعی همه درهای دنیا به روی ما بسته شده بود. اما در سایه برجام بخشی از پول های بلوکه شده ایران که حتی در آمریکا بود، بازگردانده شد. آرامش کنونی مهمترین دستاوردهایی است که دولت آقای روحانی برای ما و ایران به ارمغان آورده است.

 حجت الاسلام آل بویه با اشاره به سخنان رهبری درباره اقتصاد مقاومتی ادامه داد: مهمترین راهکار دولت یازدهم در عملی کردن اقتصاد مقاومتی این است که با تکیه بر دانش‌های بومی کشور ستاد اقتصاد مقاومتی به سرپرستی معاون اول ریاست جمهوری تشکیل شد تا آرامش در نظام مالی و بازار به کشور بازگردد.  

 او افزود: رفاه این نیست که همه چیز مهیا باشد، بلکه این است با خزانه خالی چرخ مملکت می چرخد. در دوره قبل رسما به بن بست رسیده بودیم و خودشان در تلویزیون رسمی کشور اعلام می کردند که  دلار هزار تومانی باید 3هزار تومان شود.

رییس اداره خیرین دانشگاه ساز دانشگاه آزاد با ابراز نارضایتی از اطلاع رسانی های نامناسب در خصوص دستاورد های دولت گفت: متأسفانه اطلاع رسانی به درستی صورت نمی گیرد و آنچه که حق  این دولت است ادا نمی شود اما حوادث طبیعی به خوبی از سوی منتقدین بزرگنمایی می شود.

او اظهار کرد: مردم ما فهمیم و بزرگوار هستند و در سال 38 سال گذشته در همه عرصه ها حضور داشتند. قطعا حضور مردم امسال در انتخابات پرشورتر خواهد بود.