این نماینده مجلس گفت: قیمت نفت به شدت سیر نزولی داشت اما نشست اوپک موجب شد تا این قیمت سیر صعودی به خود بگیرد و حجم صادرات نفت از 800 هزار بشکه به 3 میلیون بشکه در روز رسید.

به گزارش برنا، «قاسم احمدی لاشکی» عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم در رابطه با عملکرد 4 ساله دولت به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا گفت: برای ارزیابی عملکرد دولت، باید حوزه های مختلف را مورد بررسی قرار داد و نمی توان نگاه صفر و صدی به موضوع داشت.

احمدی لاشکی گفت: دولت یازدهم در حوزه بهداشت و تحول در نظام سلامت کار بی نظیری انجام داد. ما پیش از این مراجعه کنندگان زیادی داشتیم که به دلیل نداشتن توانایی مالی، نمی توانستند بیماران خود را مرخص کنند اما امروز در این زمینه اقدامات قابل توجهی انجام شده است.

او افزود: در حوزه دیپلماسی سیاسی و نفتی نیز اتفاقات خوبی در این دولت رخ داد. قیمت نفت به شدت سیر نزولی داشت اما نشست اوپک موجب شد تا این قیمت سیر صعودی به خود بگیرد و حجم صادرات نفت از 800 هزار بشکه به 3 میلیون بشکه در روز رسید.

این نماینده مجلس با اشاره به موضوع تورم نیز گفت: همچنین دولت یازدهم بعد از سال ها توانست اقدامات قابل توجهی در حوزه تورم انجام دهد البته برخی مشکلات همچنان وجود دارد که به ثمر نشستن این تلاش‌ها نیاز به زمان دارد.